Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co se stalo s českým národem? Zdebilněl nebo je prozatím jen v transu?

Hledáte-li odpověď na tuto otázku, zeptejte se nejprve těch, kteří se právě chystají na čtvrtou, podpůrnou dávkou genetické vakcíny?

  • co-se-stalo-s-ceskym-narodem-zdebilnel-nebo-je-prozatim-jen-v-transu

Ale vzápětí vezmou za svou i pátou a šestou, které budou následovat.... Přestože kolem sebe vidí, co to s lidmi kolem nich, i s nimi samotnými, dělá... Budou ovcemi, až dokud jako ovce nechcípnou... To je standartní psychologický model člověka bez vlastní vůle, bez vlastní schopnosti hledat pravdu! A naprosto, jako přes kopírák, je to i s tou Ukrajinou!

Nikdy v minulosti je nezajímalo, jak ten konflikt vzniknul, jaký byl páchán teror na ruskojazyčném obyvatelstvu, co to bylo upálení desítek lidí v domě Odborářů v Oděse, včetně té těhotné ženy, kterou ukrajinští vlastenci uškrtili na telefonní šnůře a pak z okna její kanceláře vyvěsili žlutomodrou vlajku...

Nevědí o tom vůbec nic, za to právě teď prožívají své proti Russácké a své Protiputlerovské životní drama. Jsou na výslunní... Na výslunní své vlastní ubohosti a velmi krátkodobého prospěchu. Jenže - život je věčný pohyb, neustále kopírující křivku pravdy - nikdo před ním neuteče, nikdo se před ním neschová... Není činu, který by nebyl, dříve či později, po zásluze z výšin odměněn!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře