Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co potřebuje srdce českého národa?

Já myslím, že srdce českého národa potřebuje pouze připomenutí si své vlastní staré zkušenosti, kterou již prošlo a má ji schovánu ve svém srdci a ve svém genetickém kódu.

  • co-potrebuje-srdce-ceskeho-naroda

 

Srdce českého národa nepotřebuje žádná vnější náboženství, srdce českého národa nepotřebuje žádné vnější proroky a žádné cizí svaté. Srdci českého národa již byl Shůry jeho prorok dávno dán, a tím byl náš Jan Hus. A srdci českého národa byl kdysi dán i geniální vůdce, který věděl, že když se v tomto světě nebudeme umět ubránit, zahyneme, a tím byl náš Jan Žižka!

Ti dva, byť pro někoho to může být v rozporu, byli od začátku vzájemně propojení spojenci. Já vím, řeknete, ale vždyť Ježíš říkal, když tě někdo udeří, nastav druhou tvář....

Ale co z těch jejich biblických konstrukcí je vlastně pravdivé, co všechno přepsali, co vypustili, co si přizpůsobili....? Kdybychom se vždy řídili těmito jejich falešnými, biblickými dogmaty, co by z nás tu dnes zůstalo?

Jak by skončila druhá světová válka, kdyby se zlu nikdo fyzicky a silou nepostavil? Byli bychom tu ještě dnes? A proto, my Češi, nezapomeňme na své velké vojevůdce a duchovní bojovníky!

Jsme národem s výjimečnou historii, nikdy jsme nikoho nezotročovali, vždy jsme si ve všem uměli poradit sami, ale když bylo nejhůře, dokázali jsme statečně bojovat s celým světem, který nás tehdy obklopoval!

Rozpomeňme se na to ještě i dnes? Najděme v sobě prastarou českou sílu? V čase hadích jazyků, které nás chtějí obelstít ze všech stran, od těch mocenských až po ty tzv. duchovní.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře