Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co já vím..

Co já vím? Možná mnoho lidí skončí později v naprostém otroctví, zatímco budou skandovat: chceme roušky, nechceme se mezi sebou stýkat, chceme očkování...

  • co-ja-vim

A zároveň budou udávat a využívat síly, stále ještě fungujícího státního aparátu, aby se té druhé skupiny zbavili a ještě k tomu získali nějaký ten krátkodobý bonus... Co já vím?

Možná to tak již před lety bylo vymyšleno: rozeštvat a v nastalém chaosu prosadit to, co se MOCÍ nemocným líbí... Co já vím?

Možná mnoho lidí bude doživotně zmrzačeno a mnoho zcela zbytečně zemře, než jim to stačí dojít, jak kolosálním způsobem byli oklamáni... A možná také se ti lidé vzbouří a jednoho dne vyjdou do polí a lesů za domem a zcela ohromeni zjistí, že právě tady jsou spolu šťastní a ani nevědí proč..., že už nejsou nemocní... A že už nikdy nechtějí žít tak, jak žili předtím... A možná také ti lidé zase a znovu skončí za ostnatým drátem a budou opakovat zkušenosti svých předků... Co já vím?

Kdo se má vyznat v této šílící době, když rozum sám na to již nestačí a spojení se svou vlastní, přirozenou intuicí a kosmem bylo přerušeno... Žádná odpověď, žádný návod, žádné proroctví... Kniha osudu se otočila o stranu dále a ten bílý list bude muset někdo popsat... A záleží jen na nás, co tam sami za sebe napíšeme...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře