Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co by pro nás znamenala Bidenova výhra....?

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Foto (Biden v objetí s muslimským válečným zločincem Thacim)

Bidenova výhra by znamenala další rozjetí se kola válečných konfliktů , významnou podporu pro farma byznys - to by pro nás znamenalo nucené testování a v návaznosti na něj nucené očkování, výrazně by se zhoršily provokace vůči Rusku s cílem rozpoutat tam další nekonečnou válečnou vlnu, výrazně by opět byla podpořena vlna muslimské migrace do Evropy, neboť rozvrácené země s primitivním elementem se snáze ovládají, výrazně by bylo podpořeno tak zvané digitální otroctví skrze čipizaci a 5G sítě, neboť kontrolovaní robotí bez vlastní vůle se taktéž velmi snadno ovládají.

  • co-by-pro-nas-znamenala-bidenova-vyhra

Tyto volby nejsou jen americké volby, je to celosvětové referendum o tom, jakým směrem se dále vydáme. Nacházíme se ve zlomové době, byť i jen tím, že sledujeme to, co se kolem nás děje a vkládáme do toho své touhy, sny a emoce, toto dění velice výrazně ovlivňujeme.

Není nutné běhat po náměstích s praporem, mnohem podstatnější je nebýt vnitřně lhostejný a vkládat do toho své přirozené emoce. A to třeba i pro nás dnes nejpřirozenější elektronickou formou skrze sociální sítě, neboť naše emoce elektronické hranice nerespektují a dále se rozšiřují a rozvíjejí dle svého vlastního založení.

Nezapomeňte na to a popřejte zdar všem slušným a statečným lidem tady v tom našem světe!

Facebook komentáře