Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Angela Merkelová označila připojení Krymu k Rusku za zločinnou a protiprávní anexi

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Pokud Angele správně rozumím, tak připojení Krymu k Rusku, kde bylo pro 9 z 10 těch, kteří se zde narodili a žijí tu (což nedávný zahraniční průzkum znovu potvrdil s ještě větším souhlasem pro), je zločinná anexe. Angela tohle slovíčko "zločinná" použila v této souvislosti poprvé. Je to diplomatka a byla nepochybně instruována svými zaoceánskými loutkovodiči. Zvláštní, že Angelu slovíčko zločinný nikdy nenapadlo při pohledu na desítky zaživa upálených Oděsanů z Domu Odborů. Že ji to nenapadlo při pohledu na uškrcenou ženu v pokročilém stádiu těhotenství, z okna jejíž kanceláře pak hrdinní ukrajinští vlastenci rozvinuli na počest vítězství ukrajinskou vlajku?

 Že ji to nenapadlo při zprávách o desítkách zavražděných novinářů a oponentů současného ukrajinského režimu? Že ji to nenapadlo při četbě svědectví z mučíren současné ukrajinské SBU? Že jí nevadí oficiální oslavováni ukrajinských nacistů z druhé světové války, kteří se proslavili mimo jiné tím, že dokázali bez mrknutí oka přišpendlit kojence k jídelním u stolu.

  • angela-merkelova-oznacila-pripojeni-krymu-k-rusku-za-zlocinnou-a-protipravni-anexi
Dle pamětníků to bylo i na tehdejší esesáky příliš... Že ji to nenapadlo při pohledu na současné ukrajinské školní učebnice, kde je Adolf Hitler zobrazen jako velký přítel Ukrajiny? Že ji to nenapadlo při pohledu na koncentrační tábory vystavěné za peníze EU a určené pro rusky mluvící obyvatelstvo Ukrajiny?
 
Mílá Angelo, hledej původce, tam je odpověď. Mrkni na fotokopii smlouvy z r.2013 o pronájmu vojenských objektu v Sevastopolu americké armádě. Přečti si vyjádření Victorie Nuland o tom, kolikže miliard dolarů změna režimu v Kyjevu Američany stála. Znovu se přečti příběh o Majdanských střelcích. Mrkni na smlouvy amerických těžařských firem uzavřené s Kyjevem ještě před Majdanem o pronájmu východní Ukrajiny k těžbě břidlicového plynu. A pak se, Angelo, vrať a ukaž nám, kdo je tady zločinec. Nemusí to být právě při nějaké vyjímečné historické příležitosti a před  fotoaparáty a kamerami. Stačí jen tak, sama od sebe, až se ráno vzbudíš, do nějakého venkovského plátku, my si to už najdeme!

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře