Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

A co na to naše vláda?

Vláda nám vysvětlí, že žijeme v tržním hospodářství a ona tu není od toho, aby se o nás starala. Naopak - my jsme tu od toho, abychom financovali projekty a záměry těch, kterým naše vláda slouží a kteří jí dopomohli k moci, to znamená další vyzbrojování Ukrajiny, opravy ukrajinských tanků a obrněnců, převzetí odpovědnosti za spokojený život statisíců ukrajinských uprchlíků, převážně ekonomických, a vytvoření vhodných podmínek pro prchající ukrajinské nacisty a tamější mafie, aby se majdanovští ideologové a banderovští vlastenci měli kam přesunout a kde pokračovat ve svém blahodárném díle.

  • a-co-na-to-nase-vlada

Naše vláda nám v této souvislosti jistě také vysvětlí, že zvolání jako "Slava Ukrajiny" nebo "Sieg Heil" jsou jen romantická gesta mladých nadšenců a pionýrů nové budoucnosti a bylo by chybou pohlížet na ně pod zkresleným úhlem nepravdivých, historických falzifikací. Ideálním stavem by rovněž bylo, kdyby Česká republika byla vtažena do přímého vojenského konfliktu s Ruskou federací a na její území mířily ruské jaderné zbraně!

Byli bychom pak výjimeční a konečně se stali jednou ze světových mocností! Ale nezoufejte, i tento náročný úkol, při svém současném nasazení, naše vláda v dohledné době zvládne a splní! Jistě se tak dočká dalších ocenění a metálů od současné americké administrativy, neboť se jí tak zároveň podaří přesunout současný, ukrajinský, válečný konflikt na území celé Evropy a tím i, podobně jako v historické minulosti, vyřešit současný, neblahý, ekonomický problém svého amerického idolu!

O nic víc tady nejde a buďme za to vděčni! Český plebs je jen poddajný materiál, se kterým bude podle toho naloženo! Byť, jak kdysi varoval jeden významný německý vlastenec, pozor na to: "Češi jsou smějící se bestie..." Ale naše vláda jeho velkolepé, historické dílo jistě velmi dobře zná, je historicky poučena a nedopustí, aby se to tentokrát konečně už nepodařilo!

A pokud jde o jisté vedlejší, drobné následky, naše vláda nám jistě z filosofického a duchovního hlediska vysvětlí, že: Hlad, zima, nouze, bezmocnost a otroctví jsou jen nezbytné předpoklady k tomu, aby lidský duch mohl dále růst, košatět a rozvíjet se... Tak tolik asi k naší současné vládě...

Tedy nejenom k té současné, ale ta přeci jen, oproti těm předchozím, v našem společném zájmu, blahodárněji přečnívá... Sláva, sláva, sláva!!! Milujeme naši vládu!!! Nenávidíme všechny, kteří ji nemilují!!! Jsme oddáni naší vládě!!! Máme před sebou nepopsatelnou budoucnost!!! Díky, díky, díky...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře