Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ZJEVENÍ - Nevěsta, šelma a Babylon

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den všem dobrým lidem.

Dnes jsem se rozhodl jen pro krátký článeček, který spíše doplní video, které jsem nechal přidat jako přílohu a zároveň i článek pana Emila Kakabuse týkající se Bible (http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/bible-tajemstvi-nejctenejsi-knihy-sveta)

Vše proto, že náhody neexistují a je dobré si všímat informací, co k nám chodí. Mnohdy je přehlédneme. A to i přesto, že by pro nás mohly být využitelné a prospěšné. A jednou takovou prospěšnou informací bylo i zveřejnění již zmíněného článku, který byl velice zajímavým čtením a motivoval mne k napsání komentáře a konec konců i tohoto kratičkého článku.

  • zjeveni-nevesta-selma-a-babylon

V komentáři, mimo jiné píši, že: „Je-li žák připraven, učitel (informace) se vždy dostaví.“

A tak to bylo i po přečtení článku a napsání komentáře. Poté, co jsem si článek přečetl a napsal komentář dostal se mi do rukou odkaz na video s názvem ZJEVENÍ - Nevěsta, šelma a Babylon. Je v něm hezky popsáno a vykresleno, co vše církev – ta katolická – podnikla, aby si zajistila neomezenou moc nad námi všemi. A asi si zasloužíme další opáčko. Protože se vše, jak je dnes vidět, opakuje. Pouze role jsou dnes jiné.

Dnešní církevní hodnostáři zkrotli. Ale zástupci Alláha zde na zemi, podobně jako kdysi ti církevní, praví a vyvolení zástupci boha na zemi, se nyní začínají klubat na světlo světa. I oni si chtějí užít moci, co jim je církev schopna přinést a dát. Teror, nenávist a zlo, šířené za účelem uchvácení nekontrolované moci a bezpracného získání majetku těch druhých s pomocí teroru a strachu se opět snaží získat vrch. Dle mého, marně.

Video ukazuje, jaké prostředky katolické církvi pomohly, aby nás všechny, kdo jí poslouchali a poslouchají, zavedla na scestí a „pokraj“ smrti. Ne fyzické, ale duchovní. Je zde hezky vykresleno a ukázáno, jaké nástroje pachatelé tohoto trestného činu, spáchaného na nás i předcích, použili. Je dobré si uvědomit, že nikdy nikdo z nich nebyl potrestán světskou mocí i přesto, že neuvěřitelným způsobem porušoval zákon. Vše byla vůle boží a bůh všechny tyto bohy v lidském těle vedl a říkal jim, jak umně mají zabíjet, aby dostali to, co chce a potřebuje bůh, jehož zástupci jsou zde na Zemi jsou. Paradoxně, potrestání, na rozdíl od nich byli ti, co měli svůj vlastní názor. Založený na pozorování a ověřování si pravd, které se jim naskytly a to hlavně s příchodem knihtisku.

Ano, i dnes jsou tací, co mají vlastní názor. Jsou haněni a pomlouváni. Jsou z nich komunisti, rasisti a jiní isti jen proto, že ukazují na nešvar, v podobě porušování morálních a etických zákonů, který je kolem nás a my se v něm topíme až po kořeny vlasů na naší kštici.

Mnozí za obecnou pravdu o zveřejnění velkého podvodu, jímž církev je, byli trestáni, mučeni a upalováni. Jen proto, aby se zamezilo šíření evidentní Pravdy, kterou si může každý sám ověřit, aniž by k tomuto ověření potřeboval jakéhokoliv prostředníka v podobě kněze.

A tak jediné, co mohou lumpové v rouše beránčím provést, je smrt těla. A ta souvisí s bolestí. A bolesti se každý z nás bojí. Proto jsme pod pohrůžkou trestu a potažmo bolesti a smrti, ochotni přijmout lež za pravdu jen proto, abychom se vyhnuli mušení a týrání, které k prosazení víry, pouze silou a mečem, vede.

Video hezky rozebírá Zjevení Sv. Jana. Ukazuje kdo je šelma a jak si zotročila církev. Čistou pannu. Tu původní a pravou, založenou na lidskosti, vstřícnosti, toleranci a spolupráci. Nemoc církve, je nemocí dnešní doby. A ta nemoc má jméno MOC, MAMON a HROMADĚNÍ.

Psát více je zbytečné. Kdo ví, ten ví. A kdo ne, bude mít dost času na to, aby poznal.

Všem přeji, aby si ověřovali pravdy a měli odvahu si je ověřit a tím je i poznat. Začnete-li, odpovědi Vám začnou sami chodit. Dříve nebo později. Stačí je jen sledovat a pochopit, že toto je odpověď na otázku, co jste si sami položili.

VS. vr. Video:

Facebook komentáře