Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vzkříšené Rusko.

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 
  • vzkrisene-rusko

Dnes jsem četl něco zajímavého o Sýrii a o tom, jak to tam chodí. Jak vše začalo, kdo a za čím stojí a kdo hájí čí zájmy. (https://www.superstation95.com/index.php/world/2176)

Článek mluví o USA i o Rusku. O USA jako o agresorovi, co rozpoutává peklo na jiných územích podle stále stejného scénáře. Mediální kampaně totálně rozeštvou společnost a pak podpoří stranu, která půjde na ruku štváčům a rozvracečům země. Toto provedli v Jugoslávii, Iráku, Egyptě, Tunisku, Libyi, Sírii na Ukrajině a jinde.

Ve vztahu k Sýrii je jasné, že USA do Sýrie nikdo nezval. Přesto zde stále setrvávají a podporují teroristy na všech frontách. Rusko, které bylo Syrskou vládou pozváno, je medii haněno a vláčeno bahnem. Jako někdo, kdo je ten největší zločinec na planetě Zemi. Zločinná organizace, kterou je nutno zničit. Ideálním stav bude Rusko exemplárně potrestat. Vystavět ještě více základen kolem jeho území a smyčku tak silou a tlakem kolem jeho krku utáhnout a Rusko přidusit, ne-li zcela uškrtit.

Je až neuvěřitelné, že toto vše je lidmi Evropy a nejen jimi, přijímáno jako fakt. Nikdo se díky mediálně masážní kampani nepozastavuje nad tím, kde je pravda. Vypadá to, že dnes už snad všichni věří propagandě USA a jejich poplatným mediálním vazalům, kteří Americe zobou z ruky a dělají přesně to, co USA chtějí. Ovládat a ničit jiné, pro ně nepohodlné, aby si ukořistili ještě více z krajíce, o kterém si myslí, že je nekonečný a nevyčerpatelný.

To vše má dnes za následek destabilizaci nejen v Evropě, kde se pereme s přílivem imigrantů, ale i jinde, kam se ruka USA, za vidinou zisku, natáhla. A kdo se odmítne podřídit? Dopadne jako státy, které si USA podmanili, a které svojí bezuzdnou nenasytností zničili a přivedly na pokraj bídy. Byli přiškrceni a přidušeni. Rusko, jak to tak vypadá, je v této globální kampani další v pořadí.

Je na něj vyvíjen tlak, aby se podřídil a přijal vysokou hru USA o svoji svrchovanost a samostatnost. Aby přijal diktát nenasytníků, co se rozhodli zlikvidovat nejen Evropu, kterou vlekou do občanské války, ale i celý svět jen proto, aby obhájili své, pro obyčejné lidi nepochopitelné, tvrdě zištné cíle.

Když se podíváme, o co dnes v Sýrii hraje, tak snad každému jednomu normálně uvažujícímu musí být jasné, že konflikt, ke kterému jsme hnáni, ve stále se zrychlujícím tempu, se neodehraje jen na území Sýrie, resp. jednoho státu.

Celkově je vidět, že USA a jejich posluhové rozehráli vysokou hru. Řekl bych, že dnes hrají vabank. V této hře již nejde o USA a Rusko. Ale o svět, jak ho známe. Média lžou a mlží. Vše špatné je překrucováno a vydáváno za dobré. A co ve skutečnosti dobré je, je haněno a vydáváno za něco špatného a nízkého, čeho je nutné se zbavit a vykořenit z našich srdcí.

Válka a humanitární bombardování, jsou to pravé, co je nutné podporovat a opěvovat. Rabování a přivlastnění si majetku jiného státu, je nazváno zhodnocením vkladů a kapitálu. Oprávněný strach z možného násilí je nazýván xenofobií. Odmítání

multikulturalismu je zpátečnický pohled na svět. Oprávněné a nepříjemné pocity, jsoucí v lidech na základě zkušeností, jsou zesměšňovány a devalvovány jako nějaký odpad, který nemá právo na život.

Z pohledu teorie chaosu, nic nikdy není stabilní. Proto mám pocit, že se ocitáme v nezávidění hodné situaci a době. Pravděpodobně jsme již hodně dlouhou dobu měli, na této malé kouli co letí vesmírem, relativní klid zbraní. Je tedy načase rozčeřit stojaté vody tím, že do nich hodíme nějaký šutr, aby se opět něco dělo.

Je veliká škoda, že pokud k rozčeření vod dojde, bude to mít za následek jen pád této arogantní civilizace v čele s USA. Civilizace založené na uctívání modly peněz a moci, která, jak je vidět, jde ruku v ruce se samolibostí, domýšlivostí a dmutím se hrudního koše pýchou nad neomezeností uchopené vlády a uloupené moci, kterou si v této době USA přivlastnili a stále přivlastňují.

Z pohledu globálního, je jen dobře, že se jim do cesty postavila protisíla, která se jevila jako vyčerpaná a vyprahlá poté, co se jí USA rovněž pokusili zničit a podmanit. Dnes se EU v područí USA snaží o totéž. Na co USA nedosáhly za Jelcina, na to použijí někoho jiného. Někoho „hloupého“ (i když zde v žádném případě o hloupost nejde), kdo uvalí embargo na Rusko místo USA, které z této sankce nakonec, na úkor Evropy, těží.

Z historie je víme, že vždy se najde někdo, kdo přijme hru rozehranou padouchem, toužícím po světovládě. Bez ohledu na to, kolik lidských životu přijde na zmar. Německo v područí šílené kancléřky frau Merkel, co zradila svůj národ, by mohlo povídat. A povídat by mohlo mnoho jiných vládních činitelů a zástupců neziskovek financovaných z USA. Jak nezištně pomáhají světovládě ničit klidný život v zemích, kde si USA nárokují své zájmy.

Dnes vše vypadá tak, že se blížíme ke střetu dvou velmocí. Že se blížíme k válce, kterou my obyčejní lidé odmítáme. Zvláště pak, když my Češi máme pocit, že jít položit život za USA a NATO, na hranice s Ruskem, by byla naše osobní zrada. Zrada slovanského národa. Vždyť Rusko už není to Rusko, co bývalo.

Také má tržní ekonomiku a má svůj pohled na svět. A za snad celou dobu po sametovém převratu jsem nikde nečetl o výbojích Ruska, ale o výbojích USA a NATO ano. Nikde jsem neviděl zprávy o tom, že by Rusko rozšiřovalo svoje základy někde jinde po světě. Ale USA a NATO ano.

Jedna prorokyně, Vassula Rydén, ve svých proroctvích od roku 1988 mluvila i o Rusku. O Rusku, které odvrátilo svoji tvář od Boha a padlo. O Rusku, které když se vrátí k Bohu, bude opět silné. Bude vzkříšeno a jako Lazar vstane z mrtvých.

V proroctví ze dne 29. 7. 2014 se na jeho konci píše: „Dcero, přísahal jsem v minulosti, že pozvednu Svoji dceru, Rusko, a stane se slavným národem, a tak jsem učinil. To je pouze začátek…“ (http://www.tlig.org/cs/messages/1145/#1ret)

Vše se dnes děje. Rusko je silné. Vzkříšené. Neziskovky financované USA byly vypráskány z Ruska bičem. Putinem je podporováno pravoslaví a pravoslaví podporuje Putina. Lidé Velké Matičky Rusi jsou s ním skoro za jedno a on jim to vrací.

Vidíme vzkříšené a hrdé Rusko. Kdo z nás Čechů dnes může říct, že je hrdý? Hrdý občan svrchované ČR?

Původně hliněné nohy Ruska se stávají ocelovými. Tělo se pokrývá neprůstřelným brněním. Jeho nový obraný štít odráží sluneční svit. Odraz světla je vidět na hony daleko. Hledí jeho přilby se pomalu stahuje. Chystá se k obraně. Kdo z nás nyní může Rusku vyčítat, že se chce bránit?

Rusko stále žije a pomalu kvete i přesto, že jsou naň uvaleny nesmyslné sankce. Na stranu Ruska – Putina - se přidávají jiní. Čína, Indie… Už i mnozí lidé z Čech odmítající věřit propagandě USA a doktríně o udržitelném a neustálém ekonomickém růstu, který drtí státy a rodiny a žene je do dluhové pasti. Nekonečného víru neštěstí, zmaru a rozvratu.

I přesto, že se USA a jeho vazalové snaží rozpoutat peklo na Zemi, už nemají šanci. Je tu jiná a silná strana. Strana – stát – preferující Pravidla a Zákon. Vyšší Zákon. Podporující rodinu, která zpětně podporuje tento stát. Rusko prostřednictvím Putina podporuje Zákon, který je platný pro všechny bez ohledu na státní příslušnost a barvu pleti. Zákon, který je nepodplatitelný. Neměnný, nezničitelný a stále Živý.

Hodnoty, které západ v čele s USA tak preferují a vnucují všem kolem sebe, jsou mrtvé. Nulové proti hodnotám, které představuje Zákon. Všudy přítomný Vyšší Princip.

Rusko je vzkříšeno silou, která nemůže být poražena. Tato síla Zákona – Víra -, stojící za Ruskem, je hráz, blyštící se štít, který jen těžko USA společně s vazaly zdolají a udolají. Na tuto hráz doplatil Napoleon i Hitler.

Je tedy na USA a jeho satelitech, jak se ke vzkříšení Ruska postaví. Zda s holí v ruce anebo s rukou otevřenou a nastavenou k podání a společnému jednání. V klidu zbraní a smíru. Aby byla zachována vzkvétající lidská rasa i po další eony existence planety Země.

V. Suchý v. r.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře