Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světlonoš.

I toto je fake-news?

Přátelé...

Tak toto je síla. Už nevím, kde to žijeme. Mít svůj vlastní názor je zrada. Člověk se stává nacistou a ultrapravičákem. Cokoliv napsáno na základě pozorování, je očerněno a označeno jak Fake-News.

Mnozí, co jsou takto označování, si prošli mnohými pády až na samé dno. S novou zkušeností i pohledem na svět se šplhali vzhůru. Život dal mnohým zabrat. Vše jsou jen zkušenosti, které nám pootevírají dveře k poznání sebe sama. I proto sám za sebe mohu napsat, že dnes, s odstupem času, nelituji ničeho, co mne potkalo. I toto skoro čtyřleté psaní na CFP, kdy se CFP stává nepohodlným webem pro tento zkorumpovaný, ekonomicko-vyděračský systém, který je nyní už pravděpodobně horší než systém, co byl.

  • svetlonos

Ale proč to vše píši…

Jedna moje kamarádka sdílela na FB příspěvek z Německa. Lidé jsou – byli - v ulicích poté, co muslimští invazisté, nemající ohled na ženy a děti, pořezaly dvě děvčata, kdy jednoho je možné už konstatovat jen smrt.

Když jsem viděl video, co je přílohou, byl jsem zděšen. Že žurnalistický lidský odpad, je s klidem ochoten na kameru říci, že vše, co se stalo, je lež. Že je lež to, proč lidé vyšli do ulic a zatím v míru vyjadřují svůj názor na tutlanou a zamlčovanou věc. Tikající bombu, která může smést nás všechny a vehnat nás do občanské války.

A když je novinářka konfrontována a ne jen jedna a jeden, odmítají cokoliv říci. Bojí se? Mají strach? Ptající se reportér – kluk z Anglie – je označen za rasistu a nacistu.

Jenže, a to je od toho žurnalistického parazitického hnoje rozdílné, obyčejní lidé se nebojí na kameru říci svůj názor i to proč vyšli do ulic. Co je k tomuto kroku dovedlo a co, za jejich reálnými obavami z dalšího násilí na ženách a dětech, stojí. Jsou pevni ve svém názoru. I přesto, že jsou hnojem haněni a zostouzeni.

Z videa je vidět, jak manipulantům z televize i rozhlasu teče do bot. Nemají, co by na realitu, kterou sami pomohli vytvořit, řekli. Jsou vinni. Mají na rukou krev všech těch, o kterých odmítají veřejně informovat.

Ale, vrátím se k nám domů. Čeho se vlastně bojí a proč táhnou za jeden provaz na straně neetických praktik vládnoucí elity, mající za cíl zničit státy a Evropu s nimi.

Proč se bojí říci, co si myslí? Proč? Když havlistická pravdoláska, spojená s humanitárním bombardováním, je na jejich straně?

Co jim brání být poctivými občany?

A tak mne napadá jen jedno…

Dluhy? Jsou to vazalové dluhů, které tímto svým dezinformačním přičiněním někomu splácí? Klidně prodají svoji matku, jen proto, aby se ten někdo na ně usmál a umazal jim zase něco málo z jejich dluhu.

Jejich vnitřní etika, je díky jejich zadluženosti dávno ztracena. Potlačili ji někam do hlubin temnoty. Té se krví nevinných obětí na náměstích upsali. Zaprodali tak svoji duši. Stejně jako novinář, co chtěl mermomocí udělat fotku člověka, co se zhroutil na mítinku M. Zemana po jeho zvolení, aby měl sólokapra.

A všimli jste si?

Nikdo se nepozastavoval nad jeho NE-ETIKOU, ale nad tím, že někdo jiný etiku brání a to i pěstmi. Je mi z toho hnoje zle.

A tak jsem si položil další otázku: „Kde je ten zakopaný pes?“

Jednoho zakopaného psa jsem již popsal. Dluh. A je ještě nějaký?

Jak to, že svět vidím jinak než pravdoláskaři, mající etiku pouze v ústech, ruce od krve a jazyk ostrý jako břitvu?

A pak mi to došlo.

Pochopil jsem význam slova Světlonoš. Je to ten, co zradil Boha. Snad jeho nejmilejší. Asi proto mu zasadil i ránu nejkrutější. Chtěl být větší než ten, kdo jej stvořil.

Najednou mi vše začalo zapadat do sebe. Jako jednotlivé políčka Rubikovy kostky.

Oni jsou naším světlem, které nám svítí na cestu. Osvícenci, kteří už ví. Ví vše nejlépe a předčili Boha. Zdravý selský rozum, který nám všem byl Bohem dán k tomu, abychom jej používali a využívali. Každý tak, jak umí a jak mu bylo, když stál na něj řadu, naděleno.

Vše překroutili a postavili na hlavu. V rámci poukazování na zradu národa, státu, Slovanství i pozemšťanství.

Jejich světlonošská tma a zákeřné činy a pohled na svět mají být našim světlem, ke kterému máme bez odmlouvání vzhlížet.

Jsou to hadi ovinuti kolem kmene stromu poznání.

Nabízejí nám jablko jejich tyranie a domnělé moci, když je budeme velebit a slepě a bez odporu poslouchat.

V jejich srcích je nenávist a vztek, když není po jejich vůli.

Přisvojili si lži, kterým už věří podle přísloví: „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!“

Proto omílají své litanie stále dokolečka.

To my jsme elita národa.

To my Vám povíme, jak se máte chovat.

To my Vám povíme, koho si máte doma ubytovat.

To my Vám řekneme, co je vůlí boha. Lucifera, kterého ve skrytu zastupujeme a jehož myšlenky zde i jinde zastupujeme.

To my Vám ukážeme, co je Fake-News.

To jen nám musíte a můžete věřit.

Je až neuvěřitelné a zároveň krásné, jak se tma - zlo - falešně vydává za Světlo a poučuje Světlo – vydávané Luciferem za tmu, že to, co Světlo vidí a co prožívá, je faleš a lež. Luciferovi pohunci nás staví všechny do role, kdy je pro nás už vše marné. Že je marné a zbytečné cokoliv podnikat, protože už za nás a bez nás, jako Hitler, rozhodli. A že na běh rozjetých věcí už nemáme a hlavně nesmíme nic říci. Jen tupě pokývat hlavou a dělat, jako že se nic neděje. Ale ono se děje. A děje se toho hodně a moc.

Už si je nesmíme dovolit hodnotit. Porovnávat jejich činy a vyhodnocovat je na základě zkušeností. Vnucují nám názor, že už nic nemůžeme nijak ovlivnit a vše, co napíšeme a řekneme je jimi označeno za Fake-News.

Ale já Vám řeknu: „Blbce ze mne nikdo dělat nebude!“

Stačí se jen podívat na ty, co tu dělají ten bordel a zatahují nás do bahna možné budoucí občanské války.

Vždyť…

Makrela nemá dětí.

Makarón nemá děti.

Mnozí politici, prosazující zničující inigraci, nemají děti.

Jednoduchou sumou mohu říci, že jich se tento problém migrace přestane týkat. Jen co zemřou. Na lafetách děl pak budu vezeni ulicemi hlavních měst a pohřbíváni s poctami, které si nikdo z nich nezaslouží.

Paradoxně, vrátím-li se zase k naší historii, jsme na tom podobně jako Husité, co přispěchali na pomoc Praze, která je vzápětí zradila stejně, jak to dělá dnes.

Zkrátka a dobře…

Možná to všichni vnímáte. Jako by se zde otevíraly brány pekla. Něco visí ve vzduchu a je to vnímatelné. Zlo se ukazuje ve své naprosté nahotě a vůbec se za to nestydí. Má pocit, že je silné a mocné. Ale, a to je dobré si uvědomit…

Je to jen a jen pocit a hlavně… Jeho pocit.

Realita je jiná.

Zlo nikdy nemůže ovládnout Světlo. Vždy se najdou tací, kteří odmítnou hadem nabízené jablko Luciferova poznání dobra v jeho pojetí.

Takže, co na závěr?

Je to jen na nás, jak se zachováme. Já mám jasno. A myslím, že má jasno i těch skoro 52% trpící nemocí, které se dnes říká selský rozum. Protože ten nám velel volit na hrad Zemana před papežencem Drahošem.

I proto se zlo třese na to, až po nás nastoupí jimi vyučená a lehce ovladatelná generace. Bez vlastního názoru, které školský systém vymyl mozek a uzdravil tím, že je zbavil, dnes rozšířené nemoci s názvem selský rozum…

VS. vr.

Odkaz na video… https://www.youtube.com/watch?v=d6oJ9NqjJ2M&;feature=youtu.be

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře