Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Když nevím koho zvolit za prezidenta, nechám si poradit!

Opět dobrý den všem čtenářům CFP a jeho přispěvatelům.

Dnes asi všichni tušíme, že se dostáváme do doby, kterou je možné nazvat přelomovou.

Zvláště pro naši republiku. Jak už tolikráte v minulosti, když se nacházela v letech, majících na konci osmičku.

  • kdyz-nevim-koho-zvolit-za-prezidenta-necham-si-poradit

Od vzniku naší státnosti v roce 1918 se toho v naší zemi hodně odehrálo. A dnes, v tomto roce tomu bude již 100 let, kdy jsme samostatní. Češi a Slováci, byť sametovým převratem rozdělení.

Opět tedy budeme, podobně jako v roce 1918, rozhodovat o našem směřování. Zda zůstaneme na dalších min. pět let skoro svrchovaným státem, či ne. Budeme volit prezidenta, který k této svrchovanosti může pomoci, případně být nástrojem k jejímu rozpadu. Možná…

Možná píši proto, že nevím co bude, až skončí naše volba. Až se spočítají hlasy a vše bude jasné. Pro mne, podobně jako v prvém kole, je volba jasná. I přesto, že nejsem zcela 100% příznivcem současného prezidenta, budu jej volit. A proč?

Protože za vším, co je kolem nás, můžeme hledat nápovědu. Chceme-li ji – nápovědu – vesmír nám ji dá. A já chtěl a tak ji i dostal. Asi proto, že se jedná o moji (naši) budoucnost. Proto jsem si vyhledal významy příjmení obou kandidátů na post prezidenta. Post, kterým mohou zničit, případně posílit suverenitu České republiky. Zničit jednostranným příklonem k prozápadní demo-demokracii a zachránit z pohledu názorové stabilnosti a širokého politického rozhledu a přehledu.

Ale abych nezdržoval, podívejme se, ona dvě příjmení. Co znamenají a co nám mohou o kandidátech napovědět…

ZEMAN:
ze slovníku -
1. hist. vlastník svobodného pozemku
2. expr. bohatý statkář:
Takže obecně…

ZEMANEM je označován nižší šlechtic v českých zemích, Polsku i Uhersku. Je to někdo, kdo má a vlastní. Je spojen se ZEMÍ. A protože má a vlastní, musí se o to co vlastní a má start. Stará se o majetek – ZEMI -, co mu byl svěřen a zároveň i o lidi, co mu s majetkem – ZEMÍ - pod jeho správu připadli. Je-li tedy ZEMAN dobrým správcem a hospodářem, uvnitř i navenek, pak z jeho starosti – opatrování (slovem i mečem) – má prospěch vše, co spravuje. Tedy nejen jeho půda – ZEM -, ale i lidé, kteří tuto ZEM pod jeho správou v klidu a míru svojí prací obdělávají a zúrodňují. To vše pak lidem, ZEMI a ZEMANOVI přináší zisk. (Opět je vidět, jak je vesmír dokonalý ve své jednoduchosti a prostotě…)

A nyní DRAHOŠ:

Základem je Draho-slav… = Draze slaviti, drahá sláva
Symboly jména Drahoslav:
drahý, komu je drahá sláva, slavný drahostí!!!!!!!!!!
Význam jména Drahoslav:
"drahý svou láskou“
Vždy je zde něco, o drahosti.

Otázkou je, pro koho bude drahé, resp. komu vše, co udělá pan Drahoš po svém ev. zvolení, přijde draho? Jemu samotnému? Těm, co jej volili? Těm, co mu zaplatili, aby se dostal tam, kde jej chtějí mít? ANEBO TOMUTO NÁRODU????

Takže obecně se opět dá říci, že by nás jeho volba mohla přijít z mnohých úhlů pohledu draho… VELICE DRAHO…

Co víc a jakou nápovědu potřebuji, abych se rozhodl koho volit? Televize může lhát a zkreslovat. Stejně tak kandidát. Ale ve jménech není politika. Za nimi nikdo nestojí, kdo by manipuloval a podsouval pochybné informace s nulovou hodnotou hodné propagandy. Jsou nám dána od našeho útlého narození. Vyjadřují to, kým obecně jsme. Prostě o nás prozradí vše. Kdo jsme a co máme za lubem…

Takže moje volba, byť inženýra a technika co má rád když jedna a jedna jsou dvě a ne deset, je jasná. V očích povalečsko-kavárenské galérky a pravděpodobně i podporovatelů pana Drahoše jsem někdo, kdo jim nesahá ani po kotníky. Někdo, kdo je pro ně podřadný pes právě proto, že myslí a dává si vypozorované věci do souvislostí. Používá jen prostý selský rozum a ví, že nikdo z nás není dokonalý. Ani já sám.

A právě proto mám reálnou obavu o svou budoucnost. A zároveň mám strach i o svoji rodinu. Základ státu. Dvou dcer a prozatím jedné vnučky, která by mohla na moji volbu asi nejvíce doplatit.

Nikoho tím, co jsem napsal, nenutím, nenabádám a ani mu nepřikazuji, aby volil toho anebo onoho kandidáta. Ale vezměte v potaz jeho neměnné postoje a odvahu být tím, kým je. ZEMANEM.

Už jen za to si jej vážím. I přesto, že s ním mnohdy ne zcela souhlasím. V minulých volbách byl pro mne východiskem z ještě většího bahna zla, kterým by byla moje volba spícího knížete.

Pro mne se za oněch pět let osvědčil. Ukázal, že je hoden vést tento stát a ustát tlaky, jež mu
říkají, co a jak má dělat. Právě proto, aby se zalíbil eurohujerům a tzv. inteligenci národa, která neustále shazuje vědomí a vzdělanost nás, obyčejných lidí – tepající srdce tohoto státu (a států obecně) -, co Miloše Zemana podporují a volí. Povalečům, co jej nestále tahají bahnem a haní pro jeho stabilní pohled na svět a roli našeho státu nejen na evropské politické scéně.

Jeho politický rozhled a odvaha postavit se za naši ZEM - asi právě proto, že je ZEMAN - je očividná a do očí bijící. Vadící všem těm, co ji chtějí ještě více plundrovat, drancovat a multikulturně zničit.

Proto je pro mne pan Drahoš nevolitelný. Jeho politická kariéra trvá jen několik měsíců. S rozhledem, přehledem a stálostí názorů současného prezidenta se opravdu nedá srovnat.
Zároveň si uvědomuji, že nevím, kdo jej raketovým tempem vynesl do čela a kdo za ním stojí a chce pohltit moji rodnou zem. Zem, kde jsem se narodil, vyrůstal, žil a žiji.

Dnes, ať už si to uvědomujeme anebo ne, je ZEMAN, společně s Orbánem a nyní i Polskem hradbou. Nárazníkem, co brání elitám zničit vše, co naši otcové vybojovali. Proti všem.
Násilníkům a vrahům, co kdy za našimi hranicemi, podobně jako dnes, stáli. Vyhrožovali, ponižovali, hanili náš lid. Chrastili zbraněmi a ve zbroji chtíce uchvátit zemi v srdci Evropy si pokaždé vylámali zuby.

A tak tedy na závěr…

Vezmeme-li tedy obě jména a porovnáme-li je, pak na čí straně bude prospěch této naší malé ZEMĚ? Komu je tato země DRAHÁ? Kdo ji bude spravovat tak, aby z toho měl prospěch její správce a zároveň i lidé, o které se svým správcovstvím stará? Abychom mohli, byli a žili v klidu a míru.

Pro v srdci svobodného občana – prozatím stále ještě svobodné země -, který si nechal nezaujatým vesmírem poradit, jiná volba než ZEMAN neexistuje. 
Pro mne NE!

VS. vr.

PS: Všem nám držím palce. Ať je naše volba pro budoucnost našeho národa ta pravá. Ta, která nám pomůže přežit a být. Silným a hrdým slovanským národem, kterým tak hodně západ pohrdá. Je mu trnem pro svoji duchovní sílu a chtěl by jej mít a vidět na kolenou.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře