Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zdravíme vás. My jsme Anonymous.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • anonymous-mask
Toto je výzva zaslaná všem poslancům České republiky (a pochopitelně se rozšíří na hodně dalších míst): Už dlouho jsme akceptovali vaši korupci, vaše lži, vaši drzost a vaše neplnění slibů. S tím je teď konec. Zprávy o nás informují jako o "hackerech", ale taková definice je sotva z poloviny pravdivá.

Chceme vás informovat o tom, že budeme nepřetržitě pracovat na #odhalení korupce ve státní správě, #zamezení jakéhokoliv pokusu o cenzuru Internetu, #omezení mediálního a politického vlivu a #zrušení nadvlády bankovních institucí.

Vyzýváme vládu ČR, aby poskytla každému občanovi možnost nahlédnout do transparentně vedeného účtu státu. Ano, i do těch "tajných položek". Dáváme vám na to čas do konce roku. Pak to uděláme sami.

Vyzýváme zákonodárce, aby dali ruce pryč od cenzorních zákonů a přílepků a aby sami zveřejnili své korupční kauzy. Kdo se přizná a omluví, má lepší vyhlídky než ten, který bude do poslední chvíle zapírat. A pokud se nepřiznáte, my vás odhalíme.

Vyzýváme občany, aby přinutili své volené zástupce k poslušnosti. V této zemi nevládne zdravý demokratický režim, politický systém je zcela kontrolován bankovními domy. Protestujte proti tomu.

Jsme Anonymous. Nezapomínáme. Neodpouštíme. Měli jste nás očekávat.

Facebook komentáře

Nejčtenější