Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vláda chce ve středu poslat ratifikaci Istanbulské úmluvy do Parlamentu. Vyjádřete svůj názor a pošlete členům vlády zamítavé stanovisko.

Podle informací ministra Blažka zveřejněných 6. června na Twitteru má vláda v plánu tuto středu, 14. června odsouhlasit ratifikaci Istanbulské úmluvy a poslat ji k dalšímu projednávání do Parlamentu.

Plánované projednávání má proběhnout bez toho, aniž by se jak sám premiér Fiala, tak i jeho ministři, s kompletním zněním celého textu Istanbulské úmluvy včetně její Důvodové zprávy důkladně seznámili.

Zdůrazňujeme skutečnost, že k Istanbulské úmluvě do dnešního dne neproběhla žádná občanská a odborná otevřená diskuse.

  • vlada-chce-ve-stredu-poslat-ratifikaci-istanbulske-umluvy-do-parlamentu-vyjadrete-svuj-nazor-a-poslete-clenum-vlady-zamitave-stanovisko

VÝZVU POSLAT ZDE

Výzvu lze jednoduše elektronicky podepsat a poslat přes formulář kampaně. Členové vlády obdrží ihned po odeslání text výzvy s Vaším podpisem a přijmou ji z Vaší emailové adresy. Odpovězte i ministrovi Blažkovi na jeho Tweet, ve kterém o záměru vlády poslat ratifikaci Istanbulské úmluvy do parlamentu informuje.

NA TWEET REAGOVAT ZDE

Pro enormní zájem o zaslání celého textu Istanbulské úmluvy včetně její Důvodové zprávy opakovaně zasíláme odkaz ke stažení celého dokumentu v českém jazyce. Prosíme, šiřte jej.

KOMPLETNÍ ISTANBULSKÁ ÚMLUVA ZDE

V zájmu Vás, Vašich dětí a budoucích generací sdílejte tuto důležitou kampaň, ať se dostane k co nejvíce lidem. Máme skutečně velmi omezený čas! Srdečně děkujeme.

VÝZVU POSLAT ZDE

Ivana Schneiderová a Zdeněk Chytra

+ BONUS  ----------------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-06-15 13:34
názory normálních poílitiků- proč podepisovat nový zákon,když na toto téma už dávno zákon máme?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře