Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Victims of war aid - Pomoc nejen v Iráku a Sýrii

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den, rádi bychom touto cestou informovali o nově vznikajícím sdružení "Victims if war aid". Jsme skupina lidí utvořená především z dobrovolníků kteří dlouhodobě pomáhají uprchlíkům nejen v Evropě a věnují se cestování po zemích blízkého východu. Každý z nás postupně došel k přesvědčení, že nejsmysluplnější pomoc je přímo v zemích zasažených válečnými konflikty.

Naše první cesta povede na jaře na Rojavu(syrský kurdistán), kde v prosinci strávila měsíc Markéta Všelichová. Před touto cestou již plánujeme získat prostředky a přímo na místě materiálně i finančně podpořit lidé na místech zasažených boji. Zároveň vedle přímé pomoci chceme také dokumentovat dění v této oblasti a přinést informace nejen do české republiky.

  • victims-of-war-aid-pomoc-nejen-v-iraku-a-syrii

 

Naším dlouhodobým cílem je působit v Rojavě a později i ve zbytku Sýrie trvale. Následují cestou chceme rovněž prohloubit kontakty a začít budovat podmínky právě pro dlouhodobé působení. V
 
Případě zájmu o jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat pomocí tohoto emailu, či telefonního čísla 608423999. Případně přes  FB stránku "Pomoc obětem válek" https://www.facebook.com/Pomoc-ob%C4%9Btem-v%C3%A1lek-123710951328223/?fref=ts .
 
Na FB Markéta Všelichová (https://www.facebook.com/marketa.vselichova.9) najdete některé fotky z cesty na Rojavu a do iráckého Kurdistánu, další je možné zaslat. Rovněž je možné zaslat prezentaci o naši činnosti. 
 
S pozdravem za Victims of war aid z.s 
 
Markéta všelichová

Facebook komentáře