Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Veřejný dopis patriarchu Kirillovi ohledně sodomie v RF

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Kirill, Patriarcha Moskevský a celé Rusi

Veřejný dopis patriarchu Kirillovi ohledně sodomie v RF

Tímto se na Vás obrací Byzantský katolický patriarchát jménem všech pravdivých pravoslavných i ostatních křesťanů v RF i za hranicemi.

Masmédia zveřejnila informaci, že stoupenci LGBT z řad feministek se snaží prosadit v RF uzákonění zvrácené sodomie, nejprve krycím manévrem nazvaným „Národní strategie“.

Premiér Dmitrij Medveděv slíbil předsedkyni Rady federace Valentině Matvienko, že do 8. března podepíše „Národní strategii aktivit v zájmu žen pro rok 2017-2022“ – tutéž, která byla rozpracovaná na Ministerstvu práce (a zakázaná) a vyžaduje úplné přebudování státní politiky v oblasti rodiny a dětí, konkrétně překonáním tzv. stereotypů ohledně role ženy ve společnosti jako matky (genderová ideologie).

  • verejny-dopis-patriarchu-kirillovi-ohledne-sodomie-v-rf

 

Premiér se vyjádřil: „Připravím a podepíši, nemusíte mít žádné pochybnosti, a kvůli ženám může být tato strategie vydaná přímo 8. března.“ (likvidační dárek)

Sodomité hned reagovali děkovným dopisem a veřejně Medveděva nazvali „náš člověk“.

Je šokující, že paní Matvienko zneužívá vysoký úřad ke škodě národa, rodiny i dětí a skrytě prosazuje autogenocidní zákonodárství. Ruská federace má zákony, které trestají propagaci homosexualismu. Tato osoba podlým způsobem usiluje o prosazení celospolečensky škodlivých zájmů.

Povinností premiéra je nejen protistátní programy nepodepisovat, ale i žádat pro dotyčnou osobu zbavení poslanecké imunity a pak zahájit trestní řízení.

V současné době jiná žena, Marine Le Pen ve Francii, byla poslanecké imunity zbavena nespravedlivě a pak předvolána k soudu jen za to, že pro dobro národa na svých stránkách pravdivě informovala o brutálních činech IS. Zde, v Rusku, proti dobru národa i rodiny vystupuje žena, která zneužívá státní úřad a není nijak stíhána!

Ministerstvo zdravotnictví RF po právu řadí homosexualitu (LGBTQ) mezi psychické choroby. Americký prezident Trump hned první den po nástupu do funkce zrušil privilegia LGBT. Tím zachránil USA před Božím prokletím a katastrofou.

Vážený patriarcho, tímto Vás vyzýváme, abyste plnil svou povinnost a v rozhodném momentu ochránil ruský národ! Vaší povinností je obrátit se na premiéra Medveděva s nekompromisním požadavkem, aby v žádném případě nepodepsal zločinnou „Národní strategii“!

Rovněž žádejte premiéra, aby adekvátně potrestal předsedkyni Rady federace Matvienko za zneužití svého úřadu.

Pokud budete mlčet, je to znakem, že souhlasíte s prosazením zločinecké Strategie, za kterou na Rusko dopadá Boží prokletí. Jestliže se na premiéra neobrátíte a sodomie bude v Rusku prosazena, hlavní vina před Bohem i před národem už nepadá na něho, ale na Vás! V tom případě jste povinen jako veřejný zrádce Krista, církve a národa odejít z úřadu a dát prostor novému pastýři, který bude plnit své povinnosti a hájit Boží i morální zákony.

Bůh varuje všechny národy, tedy dnes i Ruskou federaci: „Sodoma a Gomora se oddaly smilstvu, propadly zvrhlosti, a jsou nám výstražným příkladem trestu věčného ohně“ (Jud 7, 2Pt 2,6).

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 4. 3. 2017

Facebook komentáře