Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ve středu se bude v Praze konat WARP summit, mírová událost organizovaná mezinárodní mírovou organizací HWPL

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

P R A H A – V Jižní Koreji se od dnešního dne 17. září do 19. září koná Světový WARP Summit, jehož tématem pro letošní rok je „"Spolupráce pro rozvoj míru: Budování mírového společenství prostřednictvím DPCW“. Minulý rok se sešlo přes sto tisíc lidí a na tisíc významných představitelů z oblasti politiky, náboženství, práva, vzdělávání, mládeže, žen a tisku, letos se očekává obdobná účast.

  • ve-stredu-se-bude-v-praze-konat-warp-summit-mirova-udalost-organizovana-mezinarodni-mirovou-organizaci-hwpl

 

Ve středu 19. září od 17:00 do 19:30 se v Praze na Karlíně (hotel Čechie – U Sluncové 618/25) uskuteční paralelní událost WARP Summitu, festivalu míru.
Hostující organizací této události je HWPL, mezinárodní mírová nepolitická a nenáboženská organizace spolupracující s Ekonomickou a sociální radou OSN a odborem poskytování informací veřejnosti Sekretariátu OSN.

Na programu samotné události bude představení HWPL, mírové představení, proslov a osobní příběh českého vojáka, videa z WARP Summitu v Koreji, podpora sjednocení Koreje. Vrcholem události je představení DPCW - Deklarace míru a ukončení válek, která se v současné době připravuje k předložení v OSN. Na závěr programu shlédneme taneční vystoupení a mírové písně talentované české mládeže.

Cílem této mírové události je podpora Deklarace míru a ukončení válek a vytvoření světa míru společným úsilím.

kontakt pro více informací: email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. web: http://hwpl.krVe středu se bude v Praze konat WARP summit, mírová událost organizovaná mezinárodní mírovou organizací HWPL
 

Facebook komentáře