Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vatikán, pokání, Letnice

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Katolíci, modleme se před Letnicemi, aby Duch svatý v den Letnic (4. 6. 2017) zavanul a slepý a odpadlický Vatikán prohlédnul! Kéž nastane vzkříšení katolické církve skrze pravdivé pokání!

Islamizaci Evropy otevřely dveře už hereze II. vatikánského koncilu (1965) tvrzením, že máme stejného Boha s muslimy. Je pravdou, že je jen jeden Bůh, ale islám tohoto pravého a jediného Boha neuznává! Islám uznává krvežíznivého Alláha, nejvyššího z 360 pohanských bůžků Mekky. Důkazem toho, že křesťané a muslimové nemají stejného Boha, jsou nepřetržité teroristické útoky na křesťany a rituální odřezávání hlav za víru v křesťanského Boha. Rovněž včera došlo k masovému atentátu na křesťany v Egyptě (28 mrtvých, z toho 2 dět i, 22 zraněných).

  • vatikan-pokani-letnice

 

Vatikán musí vyznat, že herezí je rovněž hlásání tzv. úcty k pohanským kultům, a tím de facto k jejich démonům. Tato hereze proti 1. přikázání zlikvidovala pravdivou misii a dále pokračuje v autogenocidě křesťanství. Bez odsouzení herezí II. Vaticana (Nostra aetate) Duch pravdy nikdy nebude mít ve Vatikánu místo a proces sebezničení bude pokračovat.

Jaké je řešení? Pokání, to je odsouzení herezí II. Vaticana.

Duch svatý o Letnicích mine Vatikán, pokud bude dále odmítat pokání, a tím i Pravdu a Život!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

Facebook komentáře