Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Staň se změnou. Sdílej lásku!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Stát se změnou je tak snadné! Přestaňme se dívat na všechno negativní, nepřátelské a špatné všude kolem nás. Přestaňme se dívat na všechny naše nedostatky, omyly a chyby. Přestaňme se zajímat o katastrofické scénáře a zastrašující zprávy v médiích.

  • stan-se-zmenou-sdilej-lasku

Přestaňme se zabývat minulostí a všemi pocity viny, které z ní pramení. Přestaňme se zajímat o budoucnost a mít z ní obavy a strach.

Skutečný je jen jediný rozměr času: Věčné tady a teď.

To, co bylo, i to, co může být, už a ještě není skutečné. Existuje jen v naší mysli a jejich představách. Je to stejně neskutečné, jako špatný sen. Neprožíváme to, tady a teď.

Přestaneme-li se zabývat minulostí i budoucností, zmizí pocit viny, všechny naše omyly, chyby a zmizí i náš strach. Stanou se neskutečnými, tady a teď.

Tady a teď, v tom jediném skutečném okamžiku, který můžeme zažívat, jsme naprosto dokonalé, nádherné, vznešené a milující bytosti. Tady a teď není žádná vina, strach ani trest.

Všichni jsme navzájem propojení. Jsme součástí jednoho vědomí, které je láskou a které je vším. Odloučení je jen špatný sen.

Naše myšlenky se šíří sdílením. Neskutečné se stává skutečným tím, že tomu věnujeme pozornost. Nic, o čem nejsme přesvědčeni, nemůže existovat a nemůže se projevit. Přesvědčení je stav naší mysli, která má moc tvořit všechno, co zažíváme.

Chcete-li změnit svět strachu, boje, nedostatku a utrpení ve svět lásky, hojnosti, radosti a štěstí, zaměřte svou pozornost jen na to, co jediné je skutečné: Zaměřte svou pozornost na lásku a na světlo v každém z nás.

Nedívejte se na projevy ega, jeho omyly, chyby a útoky. Podívejte se za ně, na to, kým každý z nás skutečně je: Jsme dokonalé, nádherné, vznešené a milující bytosti. Sdílejme navzájem tyto myšlenky lásky!

Napište nebo řekněte nejméně třem lidem, jak je vnímáte. Jako krásné, láskyplné a dokonalé bytosti. A řekněte jim, jak je milujete. Navrhněte jim, aby i oni dále sdíleli lásku, kterou jste jim předali. Vytvořme řetěz lásky, který se bude šířit a rozrůstat.

Půjdu příkladem, jen v tomto článku vynechám jejich jména:

  • Jsi dokonalá a nádherná. Jsi roztančené, veselé a bezstarostné děvče. Takovou Tě vnímám a taková také jsi. Nesmírně Tě miluji.
  • Jsi dokonalá a vznešená. Jsi velká a krásná duše. Ten oheň, který v tobě je, je nádherný. Miluji Tě jako sám sebe.
  • Jsi krásná, milující a něžná. Jsi dokonalá a silná. Nesmírně Tě miluji.

Sdílejte tento článek, překládejte jej, rozesílejte a zveřejňujte. Svět nedostatku lásky vyléčí jen láska a její sdílení.

Facebook komentáře