Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Soumrak kmotrů

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V neděli. 7. dubna na celonárodním shromáždění v Praze na Václavském náměstí dáme vládě výpověď a v pondělí 8. dubna od ranních hodin začne blokáda vládních budov. Ta bude trvat tak dlouho, dokud vláda neodstoupí. Vládu v zemi převezme dočasná vláda, která přivede zemi ke svobodným volbám. Ty nasměrují zemi k přímé demokracii – skutečné vládě lidu. 

 
 
  • soumrak-kmotru
  • letak_7.duben_.jpg

Změníme politický systém tak, aby o kandidátech do parlamentu nerozhodovali kmotři a lobbisté prostřednictvím stranických kandidátek. Prosadíme přímou volbu poslanců, hejtmanů a starostů, kteří budou zodpovědní za svou práci konkrétním voličům a budou referendem odvolatelní. Po ustavení dočasné občanské vlády počítáme s výměnou zkorumpovaných politiků soudců, vedení policie, justice, státních úřadů, manažerů státních podniků atd. Budeme usilovat o revizi klíčových kauz privatizace, prošetření tunelování a rozkrádání národního majetku a potrestání viníků. Nezákonně nabytý majetek bude vrácen do vlastnictví státu. Jsme také pro posílení pravomocí a nezávislosti a policie a zvýšení její prestiže. 

Čtěte také: Otevřený dopis občanům České republiky

Soumrak kmotrů začne 7.dubna 2013 od 13 hodin – přijďte na Václavské náměstí v Praze. V naší zemi je nezbytné změnit téměř všechno, k tomu je zapotřebí každého z vás!

Slávek Popelka a Riši

Nestůjte stranou! Zapojte se do příprav celonárodního protestu, pozvěte přátele a diskutujte s námi o tom, co chcete a můžete sami udělat pro budoucí vývoj v zemi na webu exiloveforum.cz

 
 

Facebook komentáře