Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Setkání papeže Františka s patriarchou Kirillem

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám k dispozici naše dva dopisy týkající se setkání papeže Františka a moskevského patriarchy Kirilla v kubánské Havaně a prosíme o jejich zveřejnění.Děkujeme.S úctouBiskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

==============================================

y

  • setkani-papeze-frantiska-s-patriarchou-kirillem

 

Setkání papeže Františka s patriarchou Kirillem

(otevřený list ruskému národu)

 

Dne 12. 2. 2016 se na letišti v Havaně na Kubě setkal papež František s moskevským patriarchou Kirillem. Spolu se objímali na znak jednoty a podepsali společnou deklaraci. Všechna proamerická masmédia vyvolala celosvětovou euforii. Udělala Kirillovi celosvětový image jako mírotvorci, který usiluje o sjednocení Východu se Západem v náboženské i politické sféře. Toto je podvod a manipulace! Ve skutečnosti Kirill je pod Boží anathemou, protože prosazuje hereze, které ničí církev. Nejde mu o mír, ale je nástrojem americké globalizační politiky proti Rusku. Proto taková euforie amerických masmédií z gesta svého tajného agenta!  

Jeho gestem globalizátoři NWO sledují politický a ideologický útok na pravoslavnou církev i prezidenta Putina, a tím na celé Rusko. Manipulačně naznačují veřejnosti, že prezident Putin by měl následovat Kirilla, tedy nechat se zglobalizovat Amerikou. Jinak prý vyvolá třetí světovou válku. A hned s tímto gestem vyhrožují prezidentovi, že už nesmí bojovat proti terorismu IS v Sýrii, jinak prý Amerika do Sýrie uvede svá vojska. Tím Amerika dává najevo, že brání a prosazuje terorismus IS ke svým globalizačním cílům.

Ideologie genderu a kradení dětí na Západě vyvolaly proces sebezničení krutější než válka. Rusko se tomuto autogenocidnímu systému vymyká. Proto taková nenávist vůči prezidentu Putinovi a Rusku, a proto taková mimořádná sympatie ke Kirillovi, který je nástrojem globalistů NWO.

Dokumenty, které Kirill osnoval k 8. Všepravoslavnému koncilu, jsou rovněž corpus delicti jeho zrady církve a ohrožení bezpečnosti ruského národa.

Pravoslavná církev a zároveň i ruská vláda jsou povinny pro zločiny Kirilla proti církvi a národu udělat tyto kroky:

1)        Odvolat Kirilla z úřadu patriarcha, který už okupuje nezákonně. Roku 2012 na něj byla vyhlášena anathema!

2)        Je spravedlivé, aby už z Kuby nebyl Kirillovi dovolen návrat do Ruska.

3)        Ruská Pravoslavná církev ať v nepřítomnosti Kirilla zvolí vpravdě pravoslavného patriarchu.

4)        Nový patriarcha ať zruší naplánovaný heretický 8. Všepravoslavný koncil.

Ruská pravoslavná církev je v této historické chvíli povinna podpořit křesťanský ruský stát i jeho prezidenta a nedovolit globalizační invazi NWO skrze zrádné hierarchy a politiky!

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

13. 2. 2016

 

Kopie:

Prezidentovi a vládě RF

Pravoslavným biskupům RF

Pravoslavným monastýrům

Masmédiím

 

===============================================

 

Biskupům Ruské pravoslavné církve

 

Výzva pravoslavným biskupům Ruska

 

Vážení biskupové Ruska,

nastala mimořádná situace. Setkání v Havaně ukázalo, že patriarcha Kirill zradil nejen pravoslavnou církev, ale dokonce i ruský národ. Jeho gesto jednoty s apostatickým papežem Františkem dokázalo, že Kirill je ideologický pracovník NWO, který usiluje o globalizaci církve do New Age a o globalizaci ruského národa pod vládu světových zednářů. Setkání s Františkem předcházelo setkání v Chambésy (21.-28. 1. 2016), kde už spolu s apostatickým patriarchou Bartolomějem schválili likvidační program 8. Všepravoslavného Koncilu. Vše zamaskovali pozitivními frázemi.

Reakcí na jeho setkání s apostatou Františkem byl výbuch celosvětové euforie, která je znakem, že Kirill zrealizoval plán NWO! Hned americká vláda vystoupila s nekompromisní hrozbou ruskému prezidentovi, že musí přestat bojovat proti terorismu, jinak prý bude 3. světová válka! Jde o celosvětovou manipulaci proti Rusku, a to je zločin! Kirill tak svým setkáním ohrozil nejen současnou pravoslavnou církev, ale i ruský stát.

Je na vás, abyste operativně jednali.

1.      Navrhněte prezidentovi Ruské federace zákaz návratu Kirilla na území RF a jeho vyhoštění z důvodu zrady víry a národa.

2.      Ať mimořádný pravoslavný Synod vyhlásí abdikaci Kirilla z důvodu zrady církve i národa.

3.      Synod ať ustanoví nového v pravdě pravoslavného patriarcha.

4.      Pak ať nový patriarcha vyhlásí zrušení naplánovaného 8. koncilu jako nebezpečného pro víru i národ.

Kéž vám Bůh žehná na přímluvu Přesvaté Bohorodičky v této historické chvíli a zachrání pravoslavnou církev i ruský národ před duchem satanské globalizace a antikristovského náboženství New Age, kterého už přijal odpadlý Vatikán. 

Modlí se za vás

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

13. 2. 2016

 

Kopie:

Prezidentu Ruské federace

Členům vlády Ruské federace

Pravoslavným monastýrům

Masmédiím

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Kamjdu 2016-02-14 18:43
Služebníci mocných zlodějů a vrahů vydávající se za zástupce Boha na Zemi. A ty směšné kostýmy, kde berou tu drzost ti ubozí šašci?

Facebook komentáře