Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Regulační poplatky = nezdaněný příjem... alias malá (?) domů!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jak lež a jiné nepravosti prolínají českou televizí, (kterou m.j. platíme)

Příklad z nedělního vysílání pana Moravce,tzv. OVM. Měl tam předsedu vlády Sobotku a byla řeč o "regulačních" poplatcích ve zdravotnictví. Tento lži předseda se přímo rozplýval nad 30 Kč, bohorovně s úsměvem je srovnával s pivem v hospodě,balíčkem cigaret, atd. Ano, ať se rozplývá, ale v tu chvíli měl moderátor pan Moravec zareagovat a dodat, že to není až tak nějaká banální záležitost a lži předsedovi to měl spočítat: 30 Kč krát 5-7 pacientů za hodinu krát 6-7 hodin pracovních za den krát 20 pracovních dní v měsíci. Spočítejte si to sami a dojdete k neuvěřitelnému číslu 25.000 Kč / měsíc (dvacetpěttisíckorunčeských) NEZDANĚNÝCH!!!

  • regulacni-poplatky-nezdaneny-prijem-alias-mala-domu

Ti lumpové nechali nemocné a převážně staré lidi připlatit lékařům, zřejmě aby neutíkali do zahraničí. Platy lékařům by se měly v dostatečné míře platit ze zdravotního pojištění, které si všichni platíme.O to nepochopitelnější je když již "zregulovaný" pacient přijde od tohoto lékaře do lékárny s receptem a je dále "regulován" nebo také „zkasírován“ o další 30-ti korunou (zde je zajímavé i to, že je jedno jedná-li se o jeden nebo dva léky).

Ale pozor!! Budeme-li počítat zisk lékárny z "regulačních" poplatků dostaneme se k číslu 300 až 350 tisíc za rok opět NEZDANĚNÝCH!! V této"regulaci" se rozmáhá další nešvar. Z počátku platilo, že po "zregulování" pacienta u praktického lékaře a odeslání ke specialistovi se u tohoto již "regulační" poplatek nevybírá. Dnes to již není pravda a navíc vás specialista pošle po klinice na další dílčí vyšetření, (rentgen, krevní obraz, obsah plic atd.) a není nic výjimečného, že vyberou další "regulační" poplatek, takže průměrný pacient

zaplatí 120 až 150 Kč za procházku po klinice, svému lékaři již 30 Kč zaplatil a jde do lékárny se dvěma recepty na 3 léky za 60 Kč. Celkem 240 Kč! Je to moc nebo málo?

Dlužno dodat, že důchodcům bylo přidáno 45 Kč! Vrátím-li se k začátku tohoto sdělení začínám mít podezření, že pan Moravec je "dotován - regulován" nějakou lobby. Není přece možné, aby si lži předseda vlády dovolil před celým národem takovou propagaci "regulace", kterou jsou lidé nestoudně okrádáni a pan Moravec jej ani nenapomenul! Nemluvě o tom, že stát v takovém případě příchází na daních o další miliony. Co na to ministr financí pan Babiš, který pláče nad špatným výběrem daní?

Vážení přátelé kteří si to přečtete, přijměte prosím prosbu o následné rozeslání - přeposlání svým přátelům a známým, aby se i oni dozvěděli o nemravnostech, které jsou na občanech páchány pod pláštíkem demokracie. Děkuji.

Facebook komentáře