Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ratifikace Istanbulské smlouvy na Ukrajině?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Masmédia na Ukrajině podala zprávu o ratifikaci Istanbulské smlouvy pod názvem Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí. Název i informace vyznívá ryze pozitivně. Čtenář se dozvídá, že se musí změnit 6 kodexů a 15 zákonů.

  • ratifikace-istanbulske-smlouvy-na-ukrajine

Tento tlak na Ukrajinu vyvíjí Rada Evropy, která tentýž tlak vyvíjí i na jiné evropské státy včetně Ruska. V Petrohradě proběhla velká manifestace za vystoupení Ruska z Rady Evropy právě kvůli této likvidační smlouvě, která ničí všechny morální hodnoty a zavádí nový orgán (GREVIO, viz http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33120) uvádějící do chodu mechanismus krádeží dětí rodičům pod pokryteckými důvody tzv. domácího násilí.

Toto pirátství a zločiny na dětech i rodičích vede k sebezničení národa. Navíc, stát nebude mít už možnost bránit své občany, protože orgán, který RE ustanoví, se bude podřizovat ne ukrajinské vládě, ale přímo Výboru Rady Evropy. Podobně funguje mechanismus kradení dětí v Norsku a ve Francii, kde i prezident je bezmocný zasáhnout proti nespravedlivé krádeži dítěte, i kdyby bylo z jeho rodiny (např. jeho vnuk). Tedy nikde nebude proti krádežím dětí odvolání! Jediným účinným řešením je předběhnout Rusko a kvůli záchraně ukrajinských dětí a ukrajinských rodin vystoupit z Rady Evropy.

Kéž by všechny křesťanské církve na Ukrajině pochopily vážnost situace a iniciovaly vládu i křesťany Ukrajiny, aby se postavili na obranu svých dětí.

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 29.3.2016

Kopie:

Představenstvu Rady Evropy

Poslancům Evropského parlamentu

Poslancům ukrajinského parlamentu

Masmédiím

Facebook komentáře