Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k podílu žen na svých kandidátkách do krajských zastupitelstev; za DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandidují čtyři pětiny žen, tj. 84%  

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT doplnila v pondělí 3. srpna 2020 své kandidáty a podala na krajské úřady konečné verze kandidátních listin do krajských voleb.

 

  • prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-k-podilu-zen-na-svych-kandidatkach-do-krajskych-zastupitelstev-za-dsz-za-prava-zvirat-kandiduji-ctyri-petiny-zen-tj-84
 

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, že má na svých kandidátních listinách čtyři pětiny žen, tj. 84 %, a 16 % mužů. Věkový průměr kandidátů činí 47 let (u žen 46 let a mužů 51 let). Na kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT - nejvíce v Plzeňském kraji (22 %).

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastní voleb ve všech 13 krajích: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezký.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandiduje v nadcházejících volbách se záměrem bojovat v krajských zastupitelstvech prioritně za ochranu zvířat a jejich práv. Ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 5. 8. 2020

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." data-color="1" style="box-sizing: inherit; margin: 0px; padding-left: 10px; border-left: 2px solid currentcolor; color: rgb(0, 51, 153);">

www.dsz321.webnode.cz/…84/

***

www.cestyksobe.cz/…485

***

www.facebook.com/…58/

--
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***

Více zde: www.dsz321.webnode.cz

Facebook komentáře