Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k nadcházejícímu pochodu za práva zvířat

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyjadřuje podporu pochodu za práva zvířat nazvaného The Official Animal Rights March, který se bude konat v sobotu 17. srpna v Praze.

  • prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-k-nadchazejicimu-pochodu-za-prava-zvirat
The Official Animal Rights March je každoroční pochod za práva zvířat, pořádaný současně v mnoha městech po celém světě. Byl založen britskou zvířecko - právní organizací Surge v roce 2016. Cílem pochodu je sjednotit komunitu lidí, kterým není lhostejný osud zvířat a inspirovat další k aktivnímu hájení zvířecích práv.
 
V roce 2018 se v 25 městech po celém světě spojilo více než 28 000 návštěvníků, kteří požadovali ukončení veškerého utrpení zvířat. Londýn překonal více než 10 000 účastníků, což je 400% nárůst oproti prvnímu pochodu v roce 2016. V roce 2019 se poprvé připojí také Praha.
 
Sraz účastníků je v 11:30 na Klárově (metro Malostranská), odkud vyjde průvod směrem na Staroměstské náměstí a dále na Václavské náměstí, kde bude pochod zakončen proslovy. Na pochod navazuje akce Veganské hody 2019 v Centrálním parku na Pankráci, kam se bude možné přesunout metrem linky C.
DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyzývá své členy, příznivce a voliče, aby sobotní pochod za práva zvířat podpořili a zúčastnili se ho.
 
ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
 
V Domažlicích 14. 8. 2019

www.dsz321.webnode.cz/news/prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-k-pochodu-za-prava-zvirat/">www.youtube.com/watch?v=QxKePoG3d8o

--
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***
Více zde: www.dsz321.webnode.cz

Facebook komentáře