Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč máme bránit ČR?.

Ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na obraně vlasti. Ráda bych se dozvěděla, co konkrétního chtějí politici abychom bránili? Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky? Majetky zbohatlíků, korupčníků a tunelářů? Majetky politiků a jejich rodin?

Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat, za obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné podnikatele a prodávají nám zdravotně závadný odpad, za ukradenou vodu?

  • proc-mame-branit-cr

Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu od roku 1989 umožnili a kteří nám pravidelně nadávají do komunistů, šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1 - USA?

Děkuji za odpověď. PS: Není bez zajímavosti, že armádu, kterou zničil Václav Havel a individua mu podobná už asi nikdo neobnoví. Zmizela rozsáhlá technika, závody na výrobu a opravy techniky všeho druhu, zanikli specialisté a z půlmilionové armády máme jakousi četu, co jezdí po světě jak Humberto, hradní stráž, dvě kapely a tři pronajaté stíhačky věčně v opravě.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Petr Přecechtěl 2015-12-05 09:02
Nebojte se, vzchopte se. Vymítím ze země tato zvířata, jenom zdánlivé lidi i co jsou snadno poznatelně jak dobytek. Už jsem je ranil prašivinou a dal jsem jim cejch. Má Vůle se stala. Vy jste Mí svědkové a Můj lid. Kvůli vám jsem vzbudil Putina, muže pravdy, který Mě miluje, aby vyhlásil skutečnou spravedlnost. Proti národům, které ve Mě budí zlost, jsem poslal "Imigranty" a Moje Slova se stanou. Vám jsem nechal bílého koně správného pochopení pravdy, lide Můj. Přece víte, Kdo za Vámi stojí, lide Můj, vy bory šumící nad Skálou. Jste mi tak vzácní, že vás vyměním za mnohé národy. Žádná zbraň, chystaná na vás se nezdaří, nebojte se, jsem s vámi. Amen (Sofoniáš, Izaiáš3, Izaiáš41, Izaiáš 10,21,52,63)
Citovat
#2 Bohumil Kubeš 2015-12-04 17:56
Ano, šel bych bránit svou vlast, tj. svou rodinu a občany této země, stejně tak, jako by šli i ostatní vojáci v záloze nebo ve výslužbě. Ne však v řadách NATO nebo Evropské armády (kterou je snaha vytvořit). Rozhodně ne pod velením někoho z amerických generálů nebo generálů dosazených Bruselem, jelikož je mi zcela jasné proti komu jsou tyto síly namířeny. Je mi 64 let a byl bych ochoten položit za svou vlast život, kdyby ji někdo napadl. Pokud by chtěl Stropnický zjistit právě toto, pak bych se přidal, protože by mne právě tato skutečnost velmi zajímala, tj. kolik lidí v ČR by se zachovalo jako já. Můj odhad je zatím dost pesimistický, a to se opírá jen o to, co vidím a slyším kolem sebe, nikoliv o objektivní průzkum (pokud ovšem jsme u nás schopni objektivní průzkum dnes uskutečnit).
Citovat
#1 JazzBoo 2015-12-03 13:26
To proto, že jste jenom póvl. Lůza, chátra, holota, chamraď, sběř...
Byli, jste a budete naivně hloupí.
Smiřte se s tím, je to v genech.
Jediné právo které máte, je právo pokorně sloužit chazarské elitě.

„Na čem záleží není to co říkají gojimové, ale to co dělají Židé.“
David Ben-Gurion
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře