Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Předvolební výzva

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

PŘEDVOLEBNÍ VÝZVA – OTEVÍRÁME KANDIDÁTKU VLASTENCŮM! NECHTE SE DO 30.6.2016 ZAPSAT NA KANDIDÁTKU NÁRODNÍ DEMOKRACIE DO KRAJSKÝCH VOLEB!

Režim nedávno záměrně narušil předvolební přípravy Národní demokracie bezprecedentním útokem na našeho předsedu Adama B. Bartoše a sekretariát strany v Holešovicích. Všechny datové nosiče s důležitými údaji k předvolební kampani nám byly policií zkonfiskovány a není jasné, kdy nám budou vráceny. Proto nyní potřebujeme Vaši konkrétní pomoc, abychom kandidátní listiny stačili zkompletovat a odevzdat v řádném termínu a mohli se tak krajských voleb zúčastnit!

 
 
  • predvolebni-vyzva

Podpořte nás v našem boji za vystoupení z EU a NATO a znovuzískání ztracené státní suverenity! Jste z jiné politické strany, hnutí nebo bezpartijní? Nevadí! Kontaktujte nás ještě dnes na mobilu 775 432 592 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!" style="font-size: 12.16px; line-height: 1.3em;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Jste–li přesvědčeni, že si zasloužíme být na politické scéně ČR zastoupeni, zavolejte nám! Jsme SKUTEČNOU OPOZICÍ tomuto protinárodnímu režimu! Přes všechny překážky a obtíže do toho jdeme ve VŠECH krajích s Vámi a pro Vás! Přispějte nám prosím jakýmkoli darem na naši předvolební kampaň na účet č. 204 040 987/0300! Děkujeme Vám!

-- 
NÁRODNÍ DEMOKRACIE
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 775 432 592
IČ: 69345473
č.ú.: 204040987/0300
www.narodnidemokracie.czwww.facebook.com/narodnidemokracie

Facebook komentáře