Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

POZVÁNKA ANS 19. 7. 2018

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na setkání s představiteli politického hnutí Aliance národních sil, které se uskuteční ve čtvrtek dne 19. 7. 2018 v 16:30 hod. v salonku Restaurantu Matylda, Tylovo náměstí 1, Praha Vinohrady ZDE: http://www.restaurantmatylda.cz/kontakty.html

  • pozvanka-ans-19-7-2018

Na programu bude oficiální představení členů nového představenstva ANS a krajských klubů, dále stručné seznámení s programem ANS a s plány ANS do podzimních voleb.

 

Cílem ANS je BEZPEČNÁ, SAMOSTATNÁ a SOBĚSTAČNÁ REPUBLIKA, která hájí ČESKÉ NÁRODNÍ ZÁJMY a TRADIČNÍ RODINU.

 

NUTNÉ předpoklady k dosažení cílů ANS:

1.    VYSTOUPENÍ Z NATO. Jedině tehdy bude v naší zemi uchován mír a ČR přestane být zatahována do cizích agresivních válek, se všemi z toho plynoucími důsledky. Je nezbytné vystoupit z NATO a budovat společnou obranu na bázi V4+ s bezpečnostními zárukami velmocí.

 

2.     VYSTOUPENÍ Z EU. Jedině tehdy zabráníme snahám o likvidaci českého státu a bude zastavena islamizace ČR, která je organizována vedením EU. Je nezbytné vystoupit z EU a stát se členem konfederace nezávislých zemí na bázi V4+.

 

3.    ZESTÁTNĚNÍ STRATEGICKÝCH ODVĚTVÍ NÁRODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ. Jedině tehdy skončí naše role kolonie a dojde k opětnému ekonomickému postavení ČR na nohy. Je nezbytné realizovat program ekonomické obnovy a zásadně upřednostňovat české národní zájmy, obnovit trvalou státní kontrolu klíčového průmyslu a přírodních zdrojů, podporovat potravinovou soběstačnost, vznik družstev a podniků se zaměstnaneckými akciemi, budovat sociální stát a mezigenerační solidaritu.

 

Na setkání se těší.

 

       PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

      předsedkyně ANS

 

P. S. Prosím o potvrzení Vaší účasti emailem.

______________________________________________________

http://www.aliancenarodnichsil.cz

https://www.facebook.com/aliancens/?fref=ts

______________________________________________________

Facebook komentáře