Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pozvání do pořadu České televize, naše nová videa a petice přímo na portálu vlády České republiky

V Olomouci

3. května 2023

Spolek Tradiční rodina z.s. byl pozván do diskuse na téma Manželství pro všechny do pořadu Máte slovo s M. Jílkovou, který začíná ve čtvrtek 4. května od 21:30 hodin. Za náš spolek bude u řečnického pultu hovořit místopředseda spolku Zdeněk Chytra.

  • pozvani-do-poradu-ceske-televize-nase-nova-videa-a-petice-primo-na-portalu-vlady-ceske-republiky

 

Dále předsedkyně spolku Ivana Schneiderová a Jitka Kolářová nově přinášejí na našem YouTube kanále diskusní pořad na aktuální témata. V úvodním díle s názvem Dejme si čas - Co se skrývá za transgederovou

ideologií? se věnují ratifikaci Istanbulské úmluvy a genderové ideologii. K jakým situacím dochází a dále může docházet současně s progresí této LGBT ideologie? Jak s transgenderovou ideologií souvisí Istanbulská úmluva? A jak do toho všeho zapadají blokátory puberty a chemické kastrace dětí? O tom je právě tento pořad.

Naše kampaně nadále pokračují. Nyní jsme zveřejnili novou petici za odmítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy. Tuto petici může podespat úplně každý z Vás, i když podespal petice předchozí. Proč jsme tuto petici nově zveřejnili? Důvod je skutečnost, že tentokrát je petice uložena a podepisuje se přímo na portálu Úřadu vlády České republiky. Tudíž má naprosto nejvyšší váhu a její podpis je možný i skrze datovou schránku.

Podpořte naše úsilí, podepiště tuto důležitou petici a přepošlete ji dále Vašim známým a přátelům, ať se k ní připojí co nejvíce lidí. Nejde pouze o to nasbírat co možná nevyšší počet podpisů, ale jde zejména o vytvoření tlaku veřejnosti na politické zástupce České republiky. Petici můžete podepsat i klasickou cestou na petiční arch. Ten lze stáhnout ZDE.

Petici podepsat elektronicky zde

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře