Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

POZNÁNÍ Z ULICE

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jsem obyčenej člověk, co tráví většinu života na ulici a toto je ukázání cesty ke SKUTEČNÉ DEMOKRACII ÚSTAVNÍ CESTOU !!!!!

Jsme v právu a jdeme jen ÚSTAVNÍ CESTOU, neděláme revoluci, ale podílíme se na tvorbě EVOLUCE. Jde nám o mysl člověka a tím o šíření myšlenek o cestě vedoucí ke SKUTEČNÉ DEMOKRACII. MOCNÍ TOHOTO SVĚTA NÁS PODVEDLI!! VE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLCE SI ROZDĚLILI SVĚT !!! SEPSALI TAJNÉ DOHODY, KDE JSME SE STALI JEN KOŘISTÍ VÍTĚZNÝCH VELMOCÍ! STALI JSME SE KOLONIÍ VÍTĚZNÉ VELMOCI!

PO ROCE 89 vznikla Česká a Slovenská federativní republika, a v roce 1991 byl parlamentem a vládou schválen zákon o referendu k rozdělení České a Slovenské federativní republiky a to jen za pomocí REFERENDA!

PAK SYSTÉM UKÁZAL SVOJE ZUBY. ZABILI pana Dubčeka a zastrašili prezidenta Havla a koupili si Mariána Čalfu ... poté udělali parlamentní puč a pomocí médií rozdělili naší ČESKOU A SLOVENSKOU FEDERATIVNÍ REPUBLIKU bez toho, že by nám občanům dali právo o tom rozhodnout, ačkoliv nám to ÚSTAVA ČESKÉ A SLOVENSKÉ FEDERATIVNÍ REPUBLIKY PŘÍMO ZARUČOVALA!! TÍM, ŽE TOTO NAŠI POLITICI NEUMOŽNILI TÍM SPÁCHALI TRESTNÍ ČIN ZNEUŽITÍ PRAVOMOCI VEŘEJNÉHO ČINITELE TÍM, ŽE PORUŠILI ÚSTAVNÍ PRÁVA VŠECH OBČANŮ V TÉTO REPUBLICE ŽIJÍCÍCH !!

SEBRALI NÁM OBČANŮM ÚSTAVNÍ PRÁVO ZBAVILI NÁS TÍM SVÉPRÁVNOSTI !!! TENTO STAV TRVÁ DODNES a jen REFERENDUM je naší cestou ke SVOBODĚ. Naší cestou je tedy cestou našich PRÁV nejdeme cestou násilí, jdeme poučeni historií! Naší historií a po vzoru našich předků nebojujeme proti něčemu, ale jdeme za SKUTEČNOU DEMOKRACIÍ nejdeme válčit, ale jsme připraveni zemřít, jsme smíření, víme, že DOBRO VŽDY ZVÍTĚZÍ.

Víme, že myšlenky nelze zastavit a za to jsem rád a zvu vás všechny 17.11 2014 na Hradčanské náměstí, kde budeme vyžadovat průchod našich práv vyvoláme veřejnou diskuzi na téma REFERENDUM a ukončení tím GENOCIDU páchanou FAŠISTICKÝMI POLITICKÝMI STRANAMI !!!

Za www.narodnirada-skde.cz 

Zdeněk Ponert

  • poznani-z-ulice

https://www.facebook.com/video.php?v=796727363703575&;set=o.340648565970208&type=2&theater

Facebook komentáře