Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pořádáme festival slovanské kultury na Valašsku

V sobotu 9.června 2018 se uskuteční Slovanský festival 2018 v přírodním amfiteátru v Lužné u Vsetína. Přáním pořadatelů je ukázat původnost naší kultury, která vychází ze slovanských kořenů.

Účinkování přijali známí i méně známi umělci, kteří ukáží prolínání a setkávání klasického folklóru a vlastního uměleckého tvoření.

Součástí programu jsou pohybové hry pro děti, valašský jarmark a doprovodný program. "Vítáme všechny, kteří se chtějí po celý den účastnit přehlídky původní slovanské kultury. Je naší rodnou a doprovázela nás po mnohá staletí až do této doby.

Její připomenutí a živá produkce ukazuje na stále živé a bytostné spojení s ní.", uvedl za pořadatele festivalu Mojmír Mišun. Je naším cílem nabídnout hodnotné zážitky a zábavu, na které vystoupí jak známe osobnosti, tak i méně známí umělci se svou autorskou produkcí.

Těší nás účast Jana SVETLANA Majerčíka se svými Piesňodary. Klasický folklór bude zastoupen soubory Ostrévka, Vranečka, Cimbálová muzika Krkostěna a Malá Kotula – a to jak dospělými, tak dětmi.

Celý program festivalu uvádíme na webu Slovanskakosile.cz. Jedinečnost festivalu podtrhuje i valašský jarmark rukodělných a domácích produktů, program pro děti zastoupený původními pohybovými hrami našich předků, doprovodný vzdělávací a prezentační program. Občerstvení a dobré jídlo bude zajištěno.

Festival je sestaven tak, aby umožnil si „najít to své“, zaujmout a pobavit celou rodinu i s dětmi, a strávit v přírodním amfiteátru s námi celý den. Začínáme v 10.00 hodin a doplyneme na vlně Slovanství až do 19.30, kdy festival slavnostně zakončíme.

Kontakt Ing. Mojmír Mišun, za pořadatele festivalu, mobil 608 420 584, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.slovanskakosile.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře