Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poděkování odvážným lékařům. Co ale Vatikán?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 
  • podekovani-odvaznym-lekarum-co-ale-vatikan
  • podekovani-odvaznym-lekarum-co-ale-vatikan

Zde se Vatikán projevil jako lživý demagogický systém, který se zpronevěřil svému poslání hlásat pravdu, a aktivně prosazuje vakcinaci, i když ví, že systém vakcinace má posloužit k čipizaci lidstva a k jeho redukci, čili k jeho genocidě. Tento zločin Vatikánu ukazuje na masovou apostazi církevní hierarchie, která neslouží Kristu a pravdě, ale slouží antikristu a duchu lži – ďáblu.

Kniha Zjevení ostře odsuzuje čipizaci (Zj 13). Ukazuje na časné tresty spojené s vředy (Zj 16) i na věčný trest v ohnivém jezeře. Je jasné, že člověk, který přijme jakoukoliv formu čipování pod rouškou vakcinace, bude zbaven svobodné vůle a přeměněn z člověka v jakéhosi biorobota či přímo vtěleného démona. Je tragédií, že katolická církev, která byla sloupem pravdy a statisíce mučedníků obětovaly v minulosti za pravdu a čistotu víry své životy, se nyní stala nevěstkou antikrista, která místo toho, aby vedla duše k věčnému životu, lstivě zneužívá náboženské fráze a vede je do věčné záhuby.

Vy, odvážní lékaři – ať jste či nejste katolíci – jste se odvážně postavili proti systému smrti, spojenému s globalizační vládou. Svým odvážným postojem hájení pravdy a života konáte prorockou službu, kterou církev zanedbala. V autoritě církve dnes vystupují falešní proroci typu Bergoglio a v pravoslavné církvi patriarcha Kirill a Bartoloměj a s nimi i zrádná, odpadlá církevní hierarchie. Upřímní biskupové a kněží jsou umlčováni a perzekuováni.

Vy, lékaři, zůstaňte v tomto boji za pravdu věrni! Kéž se najde více odvážných lékařů, kteří budou ochotni přinášet i velké oběti, aby pravda o koronapsychóze a genocidních vakcínách vyšla najevo a lidstvo bylo zachráněno. Největší přikázání, kromě lásky k Bohu, je láska k bližnímu. Ta je ale spojena s pravdou.
 
Až jednou skončíte svůj životní boj a budete stát před Božím soudem, Spasitel se k vám obrátí se slovy: „Co jste učinili jednomu z těchto mých nejmenších, mně jste učinili...“ (Mt 25,40). Bez vás se děti nemohou bránit škodlivým vakcínám, které je mrzačí anebo i usmrcují. Ani prostí lidé nemohou bez vás dokazovat škodlivost tzv. opatření, která vedou k jejich sebezničení.
 
Už v tyto dny tím, že nemlčíte, jste prolomili bariéru sugestivní lži, která v sobě nese plán vyhlazení planety. Riskujete a mnohdy i zakoušíte persekuce, hrubé očerňování, psychologický teror, vyhození z práce, hrozby, vězení...

Buďte odvážní a následujte příklad hrdinných lékařů z minulosti, kteří z lásky k svým bližním dokázali obětovat i své životy. Bůh je na vaší straně! On nezůstane vaším dlužníkem. Po vašem životním boji vás čeká věčná odměna.
 
Vytrvejte!
 
Modlíme se za vás
 
+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
 
+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři
 
16. 10. 2020

Facebook komentáře