Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Petra Bostlová: Proč NE-podpořit HOLEŠOVSKOU VÝZVU

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • STYDIMSEZA_1
Tzv. Holešovská výzva je především podvodem na občany. Je prací bývalých StB: Václav Princ, agent bývalé StB, sám se veřejně přiznal ve svém (ješte před nedávnem na internetu zveřejněném) životopise. Vlastibor Čermák, agent bývalé StB, v seznamech uváděn jako: „důvěrník" (ač na stránkách Holešovské výzvy svatosvatě proklamuje, že s StB nespolupracoval).

 

Josef Mrázek, sám se v životopise "pochlubil", že radil Obamovi (!) a že pravidelně dostává zprávy přímo z Bílého domu. (!) A sice, ve svém životopise na těch samých stránkách. Dnes už tam takovou výpověď nenajdete. Byla jimi vymazána. Ludvík Adámek, předseda narychlo sestavené politické strany Občané 2011, sám sebe na stránkách prezentuje jako "Vodnář" (existují tací tajemnými symbolikami zkrátka jak posedlí). Sice opět na svých stránkách proklamují, jak jsou politicky „neangažovaní" a politikou „nepolíbení".

Není tomu tak ani v případě Václava Prince. Ten ještě donedávna byl (a je?) členem Havlíkovy Občané.cz. (Toho Petra Havlíka, jednoho ze zásadních zakladatelů ODS a manažera Klause v 90. letech.) Dokonce za ně kandidoval, snad do Kraje. Ani v případě Josefa Mrázka tomu není jinak, ten se v politice pohybuje nejméně od roku 1989. Tehdy byl vysokým funkcionářem OF (Občanského fóra). A od té doby střídá veřejné a politické funkce, celých více než 22 let. Těch základních signatářů je celkem osm. Kromě těchto jsou to: Jiří Baťa, Antonín Štěpánek, Štefan Haviar, Slávek Popelka. (I když z jejich webových stránek mnozí z nich záhadně „zmizeli".)

Své výpovědi a dokumenty na svých webových stránkách vůbec velmi záhadně mění a upravují. Z toho důvodu tak na nich již nedohledáte ani, že osobou Josefa Mrázka mají být cíleně nasměrováni na Fórum alternativ. Těch zásadních a určujících informací, zveřejněných na webu Holešovské výzvy v počátku, zkrátka za těch pár dní záhadně zmizelo celkem dost. Otázkou tak vyvstává - proč.

Podívejme se však na jejich požadavky: 1. Pád vlády, 2. Pád prezidenta (a další snad desítky). Zůstaňme však u těchto dvou. Při zamyšlení, co by toto v reálu vyvolalo, ta odpověď je zcela na snadě: CHAOS. Právě prezident přece pověřuje osobu sestavením nové vlády a členy nového kabinetu poté jmenuje. Jak mohou tedy požadovat pád obou zároveň?? Ještě s tím ultimativním požadavkem, nebudou-li splněny všechny jejich požadavky, zosnovují generální stávku?

Ne méně zajímavé však je, že na jedné straně svolávají na 28.1.2012 konferenci pro všechny občanské iniciativy, občanská sdružení, odbory apod., pro všechny ty, kteří jsou nespokojeni se stavem naší společnosti a jejího vedení (- no to já jsem taky!), kde se tito mají usjednotit na společném postupu a požadavcích. Přitom tato Holešovská výzva zcela ultimativně již mnoho týdnů dopředu má připravený přesný scénář všech požadavků i kroků vedoucích k sesazení jak vlády, tak prezidenta. A ten dopředu, již nyní, před proklamovanou konferencí 28.1., všude zveřejňují. (!) Divná „svobodná volba", konsensus a demokracie, že?

Bez povšimnutí nemůže zůstat ani fakt, že nepředkládají ŽÁDNÝ možný scénář, co by mělo podle nich následovat poté, až jejich (mnohde nesplnitelné) požadavky – protože naráz - by byly skutečně splněny. O tom už neříkají nic.

Zato jsou plni přesvědčení, že kdo si dovolí mít jiný názor, je „dozajista sluha současných parlamentních stran, korupčních elit a nenávistný provokatér".

V Listopadu 89 jsem byla jedním z řadových členů pražského vysokoškolského stávkového výboru. Dnes už vím, že jsem patřila mezi ty „komparzisty", „statisty", zkrátka ty, které si staré komunistické struktury potřebovaly použít pro své zájmy. (Aby si předaly moc z jedné ruky do druhé. Za povyku prý „pravdy a lásky".) Tehdy jsem se napálit nechala. Jako naprostá většina nás tehdy. Cosi tak od té doby již poznám. A tak dnes už se napálit nedám. (!)

Nenechme se zmanipulovat – a k tomu těmy samými kruhy. Které nám už jednou Sametovou revoluci ukradly, už před 22 lety. A ani žádnými jinými.

Přeji mnoho moudrosti a rozvahy všem (slušným lidem).

p.s. Pro pád současné Vlády ČR jsem. Protože je protilidová a do záhuby nás všechny vedoucí. Pro rozpuštění parlamentu. A pro vypsání předčasných parlamentních voleb poté, zároveň s volbami krajskými, letos na podzim. Protože ta současná politická mapa se musí přepsat. (Vládní koalice TOP 09+ČSSD, o které si štěbetají už i vrabci na střeše, by byla posledním hřebem do rakve jménem ČR.) Ale musí se to vše dít demokratickou cestou, zachováním Ústavy ČR, bez chaosu, anarchie a násilí.

(A ne úmyslným vyvoláním chaosu těmi, kteří se s námi snaží stále tak neuvěřitelně manipulovat.

A ani raději nechci domýšlet to, co „hezkého" nám tentokrát tito - zase - zosnovali.)

zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/182-proc-nepodporit-holesovskou-vyzvu

Facebook komentáře

Nejčtenější