Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis pro Alrawiho

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

- potkávat muže o kterých víme, že právo na malé děvčátka je pro něj normální - potkávat muže co mají právo bít ženu, protože muž je pán a žena je jen jeho otrokyně jak říká muslimská víra - potkávat muže...

Naše děti musely v tramvaji koukat na Okamurovy plakáty. Budeme se bránit, hrozí šéf českých muslimů Alrawi.

Říkala jsem si pro sebe, kašli na to. Nepiš o něm, nestojí ti za to. Zase chytneš Ban. Minule na 40 dní, tak to budeš mít nejméně na 80 dní. Přesto mi to nedá a svůj názor zveřejním.

  • otevreny-dopis-pro-alrawiho

Alrawi dál pláče:

„Vemte si, když tak malé děti nebo mládež, která je naprosto integrována a snaží se, chce být vzdělávaná, úspěšná a chce se podílet na rozvoji této země, se s tím musí potýkat. Určitě by mě zajímalo, jestli by bylo úplně v pořádku, kdyby tam místo islámu bylo nějaké jiné světové náboženství. Kdyby na tramvajích byl například název jiného náboženství a pod tím nápis „Ne pedofilům.“

Docela jste mne tou svojí drzostí položil na lopatky. U nás je pedofilie velmi tvrdě trestána, u vás je nejen schvalována, ale je naprosto normální. Dětské nevěsty se u vás prodávají a nakupují jako nějaké spotřební zboží. Nedávno jedna taková nevěsta zemřela o svatební noci s chlapem skoro 60-letým, na vnitřní zranění. To prase ji prostě roztrhalo. Také stojí za napsaní jak se třeba v Afgánistánu zachází s malými chlapci. Jsou to sexuální hračky i otroci starších mužů. Tak tomu říkám pokrytectví a lhaní pane. I ten váš prorok neuměl udržet svoje sexuální choutky na uzdě a rád spal s malými děvčátky. Vy to vlastně máte požehnané od vašeho Boha tak proč ne. Tady už jen podotknu, že před vaší vírou se neukryjí ani kozy a ovce.

Nejdříve se podívejte na vaše náboženství a co všechno vaši soukmenovci již napáchali na našich dětech. Vy pláčete nad nápisem v tramvaji, já pláču nad mrtvými dětmi po rasistických útocích těch, co s vámi sdílejí stejnou víru.

Pokud se vám u nás nelíbí, nesnášíte naše zvyky a nejraději byste nás všechny přetvořil k vašemu obrazu tak to mám pro vás jednu radu. Sbalte sebe i ostatní a běžte domů. Tam můžete dělat co je vám libo a nebudete se muset koukat na ty příšerné křesťany, jejich kostely a jejich zvyky. Je to velmi jednoduché. Uleví se vám a nám taky.

Už byste mohl pochopit že je nám velmi nepříjemné:

– potkávat muže o kterých víme, že právo na malé děvčátka je pro něj normální
– potkávat muže co mají právo bít ženu, protože muž je pán a žena je jen jeho otrokyně jak říká muslimská víra
– potkávat muže pro kterého je smrt ženy normální stejně jako ji ukamenovat, polévat kyselinou
– potkávat muže pro kterého jsou bílé ženy děvky už od narození
– je nám nepříjemné potkávat vaše ženy které kráčí proti nám v tom jejich černém pytli a člověk neví, kdo tam vlastně je
– je nám nepříjemné vidět vaše ženy oblečené jak lezou do bazénu mezi naši děti. My jdeme do bazénu v plavkách a umytí. To jsou naše zvyky a vy je ctěte nebo vypadněte.

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/otevreny-dopis-pro-alrawiho

+ BONUS -----------------

Facebook komentáře