Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis českých vlastenců členům a vedení SPD a Trikolóry

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Vážení páni předsedové, vlastenci, občané,

letošní krajské a senátní volby ukázaly, že nepodaří-li se navázat fungující spolupráci relevantních pronárodně zaměřených subjektů SPD a Trikolóry, může se lehce stát, že po příštích sněmovních volbách bude hlas zdravého rozumu v české politice ještě slabší než dnes.

  • otevreny-dopis-ceskych-vlastencu-clenum-a-vedeni-spd-a-trikolory

Výsledky krajských voleb ve středočeském kraji, kde se díky vzájemnému odebrání hlasů obě hnutí vzájemně vyšachovala a potřebnou pětiprocentní hranici nepřekročilo ani jedno z nich, stejně jako výsledky senátních voleb, kde se díky vzájemné konkurenci nedostal ani jeden kandidát SPD a Trikolóry ani do druhého kola, by měly být pro obě hnutí dostatečným varováním.

Ve hře je totiž mnohem více než jen volební výsledky obou subjektů. Pokud by se k moci dostal tzv. demoblok vedený Piráty, byly by brzy zničeny nejen poslední zbytky naší státní suverenity, ale ohrožena by byla samotná existence našeho národa a státu. Jednou z cest, jak tomuto neblahému vývoji předejít, je dle našeho názoru dohoda obou vlasteneckých hnutí na společné kandidátce.

Jako voliči obou vlasteneckých hnutí se již nechceme rozhodovat komu dát přednost. Jsme přesvědčeni, že pokud by šla obě hnutí do podzimních voleb proti sobě, přineslo by to oslabení národních sil v české Sněmovně, které by se mohlo stát pro osvobození národa na delší dobu osudným.

Víme, že není snadné najít konsenzus pro společný politický postup u subjektů, které si za normálních okolností konkurují, jsme ale zároveň přesvědčeni, že tak jako se to podařilo našim ideovým odpůrcům, tak je třeba se o to pokusit i v táboře českých patriotů.

Zvažte prosím tuto možnost spolupráce a ve jménu příštích generací se pokuste překonat vzájemné animozity a sváry, které vždy v minulosti vedly k porážce našeho národa.

Dejte nám tolik potřebnou naději, aby se letošní rok stal rokem vlasteneckého vítězství. 

My, čeští patrioté a vlastenci, vám v tom budeme rádi nápomocni.

V Praze dne 1. ledna 2021                                                               

PhDr. Petr Hampl, Ph.D. – sociolog, publicista a spisovatel 

Mgr. Stanislav Novotný – předseda Asociace Nezávislých Médií

pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel – lékař, velitel Národní domobrany

Josef Nos – písničkář

MUDr. Alice Tomková – lékařka, pořadatelka setkání Vlastenců v Příčovech

Ladislav Větvička – publicista, bloger

https://petrhampl.com/otevreny-dopis

Facebook komentáře