Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Omluva

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Dne 12.2.2015 jsme zveřejnili text, jenž se volně šíří po internetu a který připomíná text písně Karla Kryla "Bratříčku, zavírej vrátka". Dne 20.3.2017 jsme byli upozorněni právním zástupcem paní Marie Magdaleny Krylové, která je majitelkou práv na dílo Karla Kryla, že se zveřejněním daného textu na CFP nesouhlasí a požaduje stažení článku. Paní Marie Magdalena Krylová dále požaduje zveřejnění omluvy na viditelném místě CFP po dobu jednoho měsíce.

Článek s textem připomínajícím text Karla Kryla jsme proto na žádost paní Marie Magdalény Krylové stáhli a zároveň zveřejňujeme požadovanou omluvu. 

  • omluva

„Omlouváme se za neoprávněné využití autorského díla Karla Kryla.“

 

-------------------------------------------------

Související: Vdova po Karlu Krylovi: Nezneužívejte odkaz mého manžela

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Jaroslav Martínek 2017-04-16 22:30
Paní Krylová zcela určitě nečte, co se píše v ČR na CFP, Zvědavci a jiných webech. Kdo ví, zda vůbec umí česky. To ji nějaký sluníčkářský neziskový aktivista upozornil a doporučil jí, aby prostřednictvím pražské advokátní kanceláře, specializované na autorská práva, proti těmto webům vystoupila. A možná i za ni advokátům zaplatil. Já bych to tipoval na Sorosovy Evropské hodnoty, nebo Chovancovo ministerstvo pravdy a lásky. Dnes už i Krylova tvorba proti komunistům nevyhovuje i současným mocipánům, protože Krylovy texty jsou i proti nim dnes aktuální. Začal s tím už sám velký"král Václav, co jedna parta je se šmelinářským šmejdem"....
#1 damirr@volny.cz 2017-04-01 16:17
Paní Marie Magdalena Krylová dále požaduje zveřejnění omluvy na viditelném místě CFP po dobu jednoho měsíce.

Jak směšné jsou někdy názory pozůstalých.

Facebook komentáře