Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odpověď premiéra ČR na dopis, který mu byl adresován ohledně česko - německých vztahů.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Aliance národních sil

Zde je odpověď pana premiéra Andreje Babiše na dopis, který mu zaslalo několik vlasteneckých subjektů. Za velmi důležitá považujeme následující slova pana předsedy vlády ČR: "Ujišťuji Vás, že vláda ČR bude prosazovat aktivní a srozumitelnou zahraniční politiku jednoznačně zaměřenou na prosazování českých národních zájmů. S pozdravem A. Babiš".

Odpovědi na dopisy adresované dřívějšímu premiérovi B. Sobotkovi, nebo jeho místopředsedovi Pavlu Bělobrádkovi, takové zakončení NIKDY neměly.

  • odpoved-premiera-cr-na-dopis-ktery-mu-byl-adresovan-ohledne-cesko-nemeckych-vztahu
  • odpoved-premiera-cr-na-dopis-ktery-mu-byl-adresovan-ohledne-cesko-nemeckych-vztahu

Odpověď premiéra A.Babiše (viz. fotogalerie)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-02 05:37
Zcela správný článek od ANS.
Už bylo snad dost štvaní proti Babišovi, je na čase se od toho oprostit. Vždyť tolik nenávisti vyvolala jen skupina okolo Kalouska, protože Babiš otevřeně vystupoval proti Kalouskovým zlodějnám. Ale média a hlavně ČT se vrhla do náruče Kalouskových stoupenců a šířila proti Babišovi lživou propagandu. Tak proč stále lpíte na nenávisti vůči Babišovi? Nemělo by se to prosazovat hlavně proti Kalouskovi? Ten nikomu snad nevadí? Co ty padáky a tanky? Taková zlodějna je asi zanedbatelná? Tak kdo si v téhle zemi nevšímá daleko větších zlodějen a hledá jen na Babišovi ty nejhorší lumpárny. Kdo rozkradl a rozprodal naši zem? Určitě to nebyl Babiš.
A co zlodějny okolo Becherovky, ale i restituce majetku Schwarzenberga? Ale i Havla, to nikomu nevadí? Vždyť se prolomily Benešovy dekrety. A což církevní restituce? To také nikomu nevadí? A jen ten Babiš a "čapí hnízdo" nám leží v žaludku.

Facebook komentáře