Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odmítnutí války, chtít mír, nezapadá tématem do EU

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vážení přátelé,

americká rada, že je otevřené okno k válce, není iluze nebo fantazie ( pozor na to, jak se mění tvrzení - do Iráku vojáky nepošlu, Obama ).

Níže uvádíme odpověď na naší žádost o poskytnutí prostor pro tiskovku Evropané proti válce od Evropského domu. Bude jen na nás, zda se budeme schopni domluvit a začít razantně usilovat o stopce rozeběhnutého záměru - podpora válečných choutek, posouvání armád ze západu na východ.   

  • odmitnuti-valky-chtit-mir-nezapada-tematem-do-eu

Na co je NATO?

Charakter summitu je tak tajný a to za naše peníze, že není na webu Ministerstva obrany ČR o summitu ani řádek. Asi se bojí, že pojedeme protestovat do Walesu. Tak jsme použili info z ukrajinské strany a překlad je zde:

Na 4-5 9 2014, Wales bude hostit největší shromáždění mezinárodních vůdců, kteří se bude konat v Británii jako UK hostí summit NATO.Prezident Obama, kancléřka Merkelová a prezident Hollande se bude účastnit spolu s vůdci a starších ministrů ze zhruba 60 dalších zemích. 


Summit přichází jako NATO čerpá ze své nejdelší mise v Afghánistánu a na pozadí nestability na Ukrajině. Je to příležitost, aby zajistily, žeNATO je i nadále v čele budování stability v nepředvídatelném světě.

NATO evidentně narušuje stabilitu ve světě ( viz. 47 základen NATO  v Evropě ) a je tu  obava ze závěru summitu -  občané, lidé zeměkoule, my vůdcové se dohodnem a vy zemřete.

Mimochodem, není zvrácené, že je summit tajný? Že by někdo vykecal záměr, jak ovládnout svět?

Komu svěřit vládu, když vládne proti lidem, kteří chtějí mír a nechtějí nikoho zabíjet. Proč nejde vláčit do prvních řad vláda a militanti, kteří touží zabíjet? 

Proč tam nejdou europoslanci, kteří svým jednáním ukrajinské nepokoje vyprovokovali? Kdo toleruje,( houby ), podporuje fašisty a nacisty? Kdo vystupoval na Majdanu? Nařizujeme, na upálené v Oděse zapomeňte a seďte doma na zadku! Kdo tam sype peníze?

Máme právo odmítnout jít někoho zabíjet. Nečeká nás vyhlášení válečného stavu a ty neochotné, odmítající jít zabíjet, přijdou postřílet? 

Píše se rok 2014.

Chceme-li něco udělat a nestat se obětí vyšinutých mozků, máme na to čas do 3.9.2014. Ještě že summit není 1.září 2014, mohl by mít ústřední heslo - Děti, učte se zabíjet. 

za iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí

p.s. k zamyšlení:  Analytik Koller k vývoji na Ukrajině: Američani jsou nadutí packalové, Ukrajinu mohli mít bez boje. Ženou Evropu do války. A dále jde o toto...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Analytik-Koller-k-vyvoji-na-Ukrajine-Americani-jsou-naduti-packalove-Ukrajinu-mohli-mit-bez-boje-Zenou-Evropu-do-valky-A-dale-jde-o-toto-332568

 

Facebook komentáře