Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odmítáme politický nátlak na vyšetřování korupce

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Hnutí za přímou demokracii www.hzpd.cz

Tisková zpráva


Plzeň, 27. července 2013 – Hnutí za Přímou Demokracii dlouhodobě odsuzuje všechny korupční projevy na naší politické scéně s tím, že se nejedná o selhání jednotlivců, ale o zákonitý projev nastaveného systému, který je třeba změnit.

  • odmitame-politicky-natlak-na-vysetrovani-korupce

V souvislosti s probíhajícím vyšetřováním rozsáhlé klientelistické sítě, podezření z uplácení poslanců tzv. trafikami a zneužití rozvědky, hnutí požaduje naprosto nezávislé vyšetřování a ostře se vymezuje vůči všem výpadům na adresu pana Ištvana a dalších státních zástupců a policie, a to jak ze strany politiků, tak většiny mainstreamových médií.

Takovéto jednání je neslučitelné s demokratickými principy a se zájmy většiny občanů České republiky.

Za HzPD

Ladislav Štítkovec, mluvčí a mediální koordinátor

Další informace:

Ladislav Štítkovec, mluvčí a mediální koordinátor HzPD, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 723033064, http://www.hzpd.cz

___________________________________________________________________

Poznámky:

TZ na webu:

Hnutí za Přímou Demokracii je občanským sdružením založeným v únoru 2001. Není politickou stranou, nechce jí být a neusiluje o vstup do parlamentu. Avšak usiluje o změnu postavení občanů v politickém systému naší země tak, aby se v souladu s Ústavou ČR stali skutečnými nositeli moci ve státě.

Facebook komentáře