Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Národní demokracie státotvorně nabídla sněmovním stranám svůj program oddlužení občanů

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Už před rokem představila Národní demokracie svůj ambiciózní program oddlužení občanů v exekuci, tehdy ještě v rámci volebního projektu Rozumní. Oddlužovací program nazvaný Milostivé léto 2018 začlenila také letos do svého nového stranického programu. Protože ale Národní demokracie nemá v tuto chvíli možnost návrh prosadit (nemá zastoupení v Parlamentu) a zadlužení obyvatelstva ČR je přitom vážným celospolečenským problémem, jehož řešení nesnese odkladu, rozhodla se svůj návrh nabídnout stávajícím parlamentním stranám.

  • narodni-demokracie-statotvorne-nabidla-snemovnim-stranam-svuj-program-oddluzeni-obcanu

Národní demokracie tak dne 7. září 2018 oslovila dopisem vybrané poslance, senátory a další politiky ODS, ČSSD, ANO, SPD, KSČM, KDU-ČSL a Pirátů, stejně jako ministerstva, kterých se problematika věcně týká. Shodou okolností v den, kdy Sněmovna téma zadlužení občanů projednává a zabývá se vlastními návrhy, které jsou ale nedostatečné až škodlivé.

„Jde nám o to, aby se problém řešil, aby lidé byli osvobození z otroctví svých dluhů. Ačkoli jde o jeden ze stěžejních bodů našeho programu, rozhodli jsme se ho státotvorně nabídnout i ostatním stranám a nebudeme se zlobit, když ho přijmou za svůj. Naopak,“ uvedl k tomu předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš.

Už dříve si některé teze z tohoto projektu „ukradla“ ČSSD nebo prezidentský kandidát Horáček, což je důkazem toho, že návrh Národní demokracie, navíc zamýšlený ke stu letům od obnovení české samostatnosti, je kvalitní a mediálně zajímavý.

„To, že nám program vykrádali, nám tehdy samozřejmě vadilo, protože šlo o neférové jednání. Teď jsme to ale my sami, kdo tento program nabízí dobrovolně ostatním, protože čas běží, lidé v exekucích trpí a řešení není možné odkládat. Pokud by to některá strana prosadila, byl by to i náš úspěch,“ dodal.

více o oddlužovacím programu Národní demokracie čtěte zde

Facebook komentáře