Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Na Facebooku sa objavila výzva na mobilizáciu vojakov ČSĽA proti korona teroru

(Facebook) – V poslednej dobe sme svedkami narastajúceho porušovania ústavy, zákonov a ľudských práv zo strany vlád a štátnych úradov tak na Slovensku, ako aj v Českej republike. Najnovším príkladom je oficiálne uzákonenie apartheidu založenom na diskriminácií ľudí nezaočkovaných proti Covid-19.

Reakcie verejnosti na takýto štátny útlak nenechali na seba dlho čakať. Len posledný týždeň sme v oboch našich krajinách zažili niekoľko významných občianskych protestov.

  • na-facebooku-sa-objavila-vyzva-na-mobilizaciu-vojakov-cs-a-proti-korona-teroru

Posledný protest v Bratislave trval dokonca nepretržite 48 hodín od štvrtka 29. júla do piatku 30. júla 2021, pričom vo štvrtok došlo na dlhý čas k blokáde dopravy v okolí prezidentského paláca.

Nakoľko je možné očakávať, že súčasné zločinecké režimy budú naďalej priťahovať zverák, začínajú sa objavovať hlasy, aby sa občania začali pripravovať aj na prípadnú aktívnejšiu obranu svojich ľudských a občianskych práv.

Na internete sa v týchto dňoch objavila výzva na mobilizáciu bývalých príslušníkov Československej ľudovej armády (ČSĽA) v oboch našich krajinách – v Česku, aj na Slovensku.

Výzva bola zverejnená na Facebooku v skupine „Českoslovenští vojáci v záloze / Československí vojaci v zálohe“.

V nasledujúcom texte ju uvádzame v pôvodnom znení v češtine.

Výzva na mobilizáciu príslušníkov ČSĽA

Tento text je určen statisícům bývalých příslušníků ČSLA. Zkopírujte si ho do počítače pro případ, že bude odstraněn nebo že bude zlikvidována skupina, ve které ho čtete. V tom případě ho šiřte dál ze svých účtů a posílejte e-mailem svým přátelům. Prosím!

M O B I L I Z U J E M E !

Další iracionální, neodůvodněné, nefunkční, nezákonné a protiústavní opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky zrušil Nejvyšší správní soud. Je to už jednatřicátý rozsudek jménem republiky, který se nikým nevolený ministr zdravotnictví Vojtěch opět rozhodl obejít a v terorizování obyvatelstva hodlá pokračovat.

Souběžně prezidentka Slovenské republiky Čaputová podepsala diskriminační zákon, který jednoznačně zavádí apartheid.

Demokracie, svoboda a lidská práva v Česku a na Slovensku už neexistují. Politický a zaplacený mediální tlak na očkování se stupňuje do neúnosných mezí. Denně jsme svědky násilí na občanech, kteří odmítají nosit respirátory či roušky, policajti bez skrupulí dokonce zaklekávají naše ženy!

Je nejvyšší čas začít se aktivně bránit. Už ne jako jednotlivci, jako otcové, dědové a manželé, ale jako příslušníci Československé lidové armády a jako bratři ve zbrani. Bránit naše ženy a děti je naše přirozené právo a nejzákladnější povinnost. Svatá povinnost!

Vojáci! Češi, Moravané, Slezané a Slováci, každý podle svých sil a možností usilujte o obnovení svých bojových dovedností!

Září (september) se blíží, máme tedy jen několik týdnů na osobní přípravu. Vytvářejte malé místní oddíly z vašich přátel a berte mezi sebe jen muže, kterým důvěřujete. Připravujte se společně.

V žádném případě nechceme násilí, ale pokud bude násilí použito vůči nám, musíme se bránit. Trénujte sportovní střelbu lukem nebo kuší a prakem, hod oštěpem, granátem, boj zblízka nožem, sekyrou, mačetou nebo jakoukoliv jinou zbraní, kterou máte k dispozici.

Připravme se využít článek 23 (ČR) a 32 (SR) Ústavy – Právo na odpor!

Neustanou-li s okamžitou platností veškeré restrikce a budou-li vlády, politici a úřady nadále ignorovat základní lidská práva a stupňovat tlak na obyvatelstvo, budeme nuceni vládu zločinců a psychopatů rázně ukončit. Tvrdě a nekompromisně!

Ukončíme rok a půl trvající vládu psychického i fyzického teroru v podobě roušek a respirátorů, testování a vakcinace, a především zastavíme katastrofální zadlužování našich republik!

Záleží na každém z vás, vojáci. Jen bude-li nás přesvědčivé množství a bude-li naše odhodlání očividné, k násilí nedojde!

Represivní složky proti nám budou nasazeny a také zasáhnou jen v případě, že nás bude jen hrstka, a v tom případě dojde ke krveprolití. Lepší je ale zemřít v boji, než živořit jako poddajný otrok, jako to poslední nesvéprávné lidské hovado, které není schopno postavit se zlu a bránit svoji zem a svoji rodinu!

Vzpomínáte? Přísahali jsme!

Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

https://www.badatel.net/na-facebooku-sa-objavila-vyzva-na-mobilizaciu-vojakov-csla-proti-korona-teroru/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře