Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

MVDR. MIROSLAV ŠAFÁŘ: PROJEV NA DEMONSTRACI ZA MÍR

21.10.2023 jsem se spolu s Honzou Panochou zúčastnil miniaturní demonstrace za mír u Izraelského velvyslanectví.

Byli jsme tam 2 mluvčí, 4-5 příznivců, 50 policistů a 20 odpůrců. Svůj projev jsem četl z krátkých poznámek, tedy vlastně spatra a musím říct, že to byl můj první projev na veřejném prostranství. Řekl jsem zhruba toto:

  • mvdr-miroslav-safar-projev-na-demonstraci-za-mir

 

Vítám vás na našem shromáždění proti válce,

v této věci umírají především nevinní lidé, mladí chlapci, jež mají život před sebou, a pak v nemalé míře civilisti, ženy a hlavně děti. Tato válka hrozí přerůst v opravdu něco velkého a já ji nepovažuji za náhodnou a nahodilou, ale jako součást velkého útoku proti civilizaci.

Začátek těchto problémů byl však dávno před tím. Začalo to útokem na naši Anticko-křesťanskou civilizaci.

Byly to akce jako je: oteplování (pokud si o tom chce někdo něco přečíst – Co by na to řekla Gréta, autor MVDr. Miroslav Šafář), uměle vyvolaná a tvrdě podporovaná migrace do Evropy z kulturně a mentálně nekompatibilních oblastí, barevné revoluce a rozbití států jako takových na samou podstatu – Libye, Irák, Jemen atd., dále podivné očkování proti podivné nemoci, kdy samotné očkování se mnohým oprávněně jeví být nebezpečnější než sama nemoc. Mohli bychom takto pokračovat dlouho např. deindustrializací Evropy, která bez levných ruských zdrojů je naprosto nekonkurenceschopná.

Poslední co bych zmínil, je útok na samu podstatu žití, což je na útok na klasickou rodinu. Dnes může založit rodinu i Ferda Mravenec s hlemýžděm a taky tu máme asi 300 nových pohlaví, která by se v pravou chvíli dala vyřešit rákoskou a ne to podporovat.

Nyní došlo k šílenství k další metě, a to k válce v Izraeli. Podrobně jsem své pochyby o samém začátku a průběhu války v prvních hodinách sepsal 8. 10. 2023 ráno na svém FB (na webu je to zde).

Tuto válku řadím mezi další vražedné fejky jako 11. září 2001, kdy v New Yorku spadly tři mrakodrapy do svého půdorysu volným pádem po útoku dvou letadel. Nejbezpečnější a technicky nejlépe vybavená hranice nemohla padnout tak, jak je nám předkládáno médii. Byli zabiti lidé v kibucích, na rockovém festivalu, ale i v kasárnách tankové brigády, kde se kluci nezmohli ani na odpor a nechali se postřílet jako králíci.

Když jsem sloužil základní vojenskou službu, tak jsem jako veterinář měl na letišti na starosti ostrahu se psy. I my jako záklaďáci bychom si všimli útoku a do minuty by bylo letiště zburcované. Zde jsme však viděli, že Hamás chytl dokonce bývalého velitele divize Gaza Aloni Nimroda v pyžamu, což je naprosto nepochopitelná věc. Ale ještě nepochopitelnější je, že Mossad nejlepší tajná služba světa si nevšimla dlouhé, monstrózní a složité přípravy na útok.

Celé to na mne působí jako obětování vlastních lidí ku vyššímu prospěchu celku. Útok může zajistit vyčištění Gazy… a případně i leteckou ataku na Irán, který finišuje s jadernou bombou.


Zhruba tohle jsem chtěl říct nebo řekl na onom „shromáždění“ před Izraelskou Ambasádou. Velmi jsem se střehl, abych nejitřil jakoukoliv antisemitskou protiizraelskou náladu poznámkou či větou.

Přesto jsem byl na blogu Jiřího X. Doležala zařazen mezi neonacisty. Vzhledem k historii naší rodiny jím být nemohu, moje rodiče byli ročník 1930 a 1932. Maminka si pamatovala i vyhnání Čechů ze Sudet, protože pomáhali českým vysídlencům.

Tak tedy neonacista jsem nebyl, nejsem a nebudu. Národní demokracie je konzervativní strana, která má v sobě mnoho názorových proudů není to strana myšlenkově rigidní, ale ve své většině jsou to nadstandardně vzdělaní lidé, které přes názorovou různost spojuje jeden cíl, a to je ochrana tohoto národa, jeho tradic, kultury a způsobu myšlení. Pan Jiří X. Doležal je dehonestátor a zbytečný člověk, produkt dnešní libtardní doby, který neví ani kam patří.

Na mém textu není nic závadného a jakékoliv etnikum urážejícího. Kritika sionismu, coby temného politického myšlení je naprosto legitimní.

MVDr. Miroslav Šafář, člen předsednictva Národní demokracie

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře