Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mítink proti genocidě vedené pučistickou ukrajinskou vládou a prezidentem Porošenkem proti civilním občanům

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dne 24.8.2014 se v 16:00 uskuteční na Hradčanském náměstí v Praze mítink proti genocidě vedené pučistickou ukrajinskou vládou a prezidentem Porošenkem proti civilním občanům, kteří odmítli poslušnost banderovské juntě, která násilím svrhla legitimního prezidenta Janukovyče a vládu, a zmocnila se nelegitimním a protiústavním způsobem vlády v zemi.

Zveme všechny slušné občany naší země, aby přišli vyjádřit podporu hladovějícím a umírajícím občanům Nového Ruska, které vzniklo po krvavém kyjevském převratu, při kterém uchopila moc na Ukrajině fašistická lůza. Lidé z Nového Ruska jsou jediní, kteří se společně s občany Krymu měli odvahu postavit tomuto novodobému hnědému moru a nyní za to platí svými životy, zabíjeni a vražděni ukrajinskými fašisty podporovanými z USA a EU.

  • mitink-proti-genocide-vedene-pucistickou-ukrajinskou-vladou-a-prezidentem-porosenkem-proti-civilnim-obcanum

Přijďte, proto prosím na náš pokojný mítink (bez molotovových koktejlů a bez železných tyčí) v co nejhojnějším počtu, a řekněte společně s námi našim politikům, ale i ostatním občanům naší krásné lovanské země, že nevěříme lžím a pomluvám šířeným našimi a zahraničními médii o údajných proruských teroristech a agresivním militantním Rusku.

Ukažme pánům politikům v parlamentu, v Bruselu i ve Strakovce, že v Československu pořád ještě žijí lidé používající vlastní rozum, kteří sledují kroky, které naši politici činí, nesouhlasí se sankcemi a štvaním proti Rusku, a kteří jim všechny jejich podvody a lži spočítají u volebních uren!

Pořadateli akce jsou:

 pí. Radka Zemanová Kopecká za skupinu SKUTEČNÍ PŘÁTELÉ RUSKA.

https://www.facebook.com/groups/pratele.ruska/

 

p. Ladislav Kašuka za skupinu ČESKO – SLOVENSKO – RUSKÉHO PŘÁTELSTVÍ A SLOVANSKÉ VZÁJEMNOSTI.   

    https://www.facebook.com/groups/481483325286286/                                                  

 

Facebook komentáře

Nejčtenější