Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY OPĚT V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Tradiční rodina z.s.

Na čtvrtek 29. dubna byla svolána mimořádná schůze Poslanecké sněmovny, na které se bude projednávat Manželství pro všechny.

  • manzelstvi-pro-vsechny-opet-v-poslanecke-snemovne

Na 100. mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny se opět bude ve čtvrtek 29. dubna projednávat „Návrh poslanců Radky Maxové, Františka Kopřivy, Petra Dolínka, Víta Rakušana, Jiřího Dolejše, Dominika Feriho a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony /sněmovní tisk 201/“, veřejně prezentovaný jako Manželství pro všechny. A to v době několika krizí, kterou Česká republika prochází. 

Projednávání zákona Manželství pro všechny v době krize, ať se jedná o pandemickou nebo mezinárodní, lze mimo jiné považovat za nemorální a účelové zneužití momentální krizové situace, ve které se všichni nacházíme.

Proto zasílejte výzvu navrhovatelům tohoto zákona. Čas je do čtvrtka, 29. dubna 2021.

Výzvu podepsat a poslat ZDE:

Samozřejmě stále můžete objednávat letáky "Je manželství skutečně pro všechny?" a stáhnout si i naší podrobnou analýzu a rozbory k zákonu Manželství pro všechny, kde je shrnuto, proč je tento zákon naprosto nepřijatelný.

Leták "Je manželství skutečně pro všechny?" objednat ZDE:

Děkujeme Vám za Vaší podporu a spoluúčast na této velice důležité kampani.

Ivana Schneiderová

Facebook komentáře