Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LIST Jaromíra Soukupa - info

Zatím není jasné, jak se hnutí LIST postaví k zásadním dvěma otázkám, bez kterých nelze identifikovat ukotvení této strany: Jaký postoj zaujme hnutí LIST k vystoupení z EU a k vystoupení z NATO?

  • list-jaromira-soukupa-info

Tyto dva prubířské kameny jsou lakmusovými papírky alternativy, na kterých odhalíte, jestli je daná strana opravdu alternativní, anebo si na ní jenom hraje. Může to skončit tak, že LIST tyto otázky ani řešit nebude a vyhne se jim v programu, čímž bude jasné, že LIST je řízenou opozicí.


LIST bude kopírovat model SPD. Soukup bude usilovat o zákon o obecném referendu, aby se lidé vyjádřili k setrvání v EU. Nebude se to však týkat NATO. Miloš Zeman není proti referendům, ani proti referendu o EU, ale je horlivým zastáncem NATO. To je všeobecně známo. A je pravděpodobné, že podobné naladění bude mít i hnutí LIST.

Třetí možností je opačný proces a kopírování politiky KSČM, to znamená setrvání v EU, ale naopak vystoupení z NATO. Pokud by se LIST přiklonil k této politice, potom by šlo o politický projekt Nové Evropy, silné a sjednocené Evropy bez amerického vlivu.

Jenže tento plán globalistů zahrnuje i migraci a Soukup je ostře proti ní. No, a poslední možností je čistá varianta alternativy, vystoupení z EU i z NATO. V dnešní době tuto variantu nabízí pouze Národní Demokracie a Aliance Národních Sil na politické scéně v ČR.

Související:

https://aeronet.cz/news/berlusconizace-ceske-politiky-sef-tv-barrandov-zaklada-nove-politicke-hnuti-chce-delat-vlasteneckou-a-pro-narodni-politiku-ovsem-s-cinskym-kapitalem-za-zady-mame-se-radovat-nebo-se-bat/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře