Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lidovci, Zemanovci i Svobodní míří k Bobošíkové

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Suverenita - blok Jany Bobošíkové pokračuje v integraci osobností z politických stran, hnutí i občanských iniciativ, které spojuje myšlenka ochrany zájmů České republiky.

V současné době probíhají jednání s některými organizacemi KDU-ČSL, Unie svobody, Demokratické strany zelených (DSZ), Strany svobodných občanů (SSO), Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) a dalšími o společném postupu do komunálních a senátních voleb. „Proces integrace a spolupráce je tak úspěšný především proto, že Suverenita - blok Jany Bobošíkové je otevřenou stranou,vstřícnou ke každému, komu leží na srdci osud naší země. Jana Bobošíková odhodlaně nadále stojí v čele tohoto uskupení, prosazuje program Suverenity a neutíká od zodpovědnosti kamsi do lesů," uvedla manažerka Suverenity Mgr. Jana Volfová.

Suverenita - blok Jany Bobošíkové na svém víkendovém zasedání zhodnotila průběh a výsledky voleb do Poslanecké sněmovny a schválila další postup pro nadcházející komunální a senátní volby. V pozici celostátního lídra potvrdila Janu Bobošíkovou, řízením nadcházejících voleb pověřila Janu Volfovou, statutárním zástupcem zůstává Petr Hannig. Zároveň byli schváleni koordinátoři pro 14 krajů ČR.

„Volební výsledek Suverenity jasně říká, že náš volební program, který je postaven na obhajobě zájmů ČR a jejich občanů, je životaschopný a má budoucnost. Důkazem toho je nejen dvojnásobný nárůst voličů Suverenity, ale zejména fakt, že se k nám hlásí stovky lidí, kteří spolu s námi chtějí kandidovat nebo Suverenitu podporovat," uvedla Jana Bobošíková.

Jak již bylo zveřejněno, jedním z kandidátů Suverenity do Senátu bude Ing. Mgr. Ladislav Bátora, PhD., dříve jeden z čelných představitelů Strany svobodných občanů (SSO). V Kroměříži Suverenita jedná o podpoře Ing. Pavla Dohnala z Hnutí Moravané pro volby do Senátu. Suverenita bude kandidovat do Senátu ve všech 27 volebních obvodech a v komunálních volbách ve většině měst a obcí ČR.

 

Facebook komentáře

Nejčtenější