Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH ČELE

Manželství pro všechny, které požadují LGBT aktivisté a organizace, je ještě nebezpečnější, než se zdálo. LGBT Schwulenberatung Berlin otevírá začátkem příštího roku dvě mateřské školy zaměřené na homosexualitu, transgender a intersexuální problémy ve spojení s dětmi.

Děti předškolního věku zde mají poznávat jiné způsoby života a jiné světy, tedy ty homosexuální. Psychosoziales Zentrum für Schwule, LGBT organizace, která stojí za zřizovatelem školek, je vedená i Rüdigerem Lautmannem, který otevřeně propagoval legalizaci pedofilních sexuálních styků.

  • lgbt-agenda-v-nemecku-umoznila-otevreni-homo-skolek-s-podporovatelem-pedofilie-v-jejich-cele

Podle konceptu by se dětem v mateřských školách měl ukázat gay a lesbický způsob života, aby pro ně bylo později snazší »se rozhodnout«. Vítány jsou samozřejmě všechny děti, říkají provozovatelé homo-školy, a nejen děti, které už vědí, že jsou lesbičky nebo gayové.

V tomto okamžiku nedobrovolně jeden zalapá po dechu. Batolata, která už vědí, že jsou gayové? Co je za nepřirozeným myšlením za tímto popisem, který předpokládá, že nula až šestiletí před pubertou se zajímají o sexualitu a jak ji budou chovat s muži nebo ženami? Inhibiční práh pro sexuální přístup k realitě dětských životů se viditelně snižuje. Nyní před ním nejsou v bezpečí ani batolata a děti předškolního věku.

Výzvu zaslat zde

Naprosto skandální je potom skutečnost, že ve vedení organizace provozující duhové mateřské školy sedí i Rüdiger Lautmann, který otevřeně propagoval legalizaci pedofilních sexuálních styků. Lautmann je považován za zastánce legalizace pedofilních aktivit a šíření pedofilní propagandy, v roce 1997 napsal knihu »Die Lust am Kind. Portrait eines Pädophilen« (Touha po dítěti - Portrét pedofila), kterou německý deník Spiegel popsal jako knihu oslavující pedofílii.

Tyto kroky jsou důsledkem podlehnutí požadavků agresivní LGBT lobby. Proto nesmí být v České republice Manželství pro všechny uzákoněno. Objednejte si naše letáky, které rizika této novely zákona popisují a vysvětlují. Informujte své přátele a blízké.

Mějme na paměti, že LGBT neziskové organizace jsou mezinárodně propojené a to, co se schválí v Německu, bude protlačováno i u nás. LGBT aktivistům jde o děti, a ty si zaslouží naší ochranu. 

Ivana Schneiderová a Zdeněk Chytra

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře