Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konec se svobodou slova

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Vážený pane prezidente,

obracím se na Vás tímto veřejným dopisem, a předně bych Vám chtěl poděkovat za Vaše úsilí o dobro českého národa a zároveň podat několik informací, o kterých možná nevíte.
To, že není svoboda slova v mainstreamových médiích, zdůrazňujete často. Jenže tato svoboda je čím dál více omezována i v alternativních médiích – vlivem určitých cenzorů, zřejmě pracovníků neziskovek. Poslední dobou naše články na Parlamentních listech neuveřejňují. Známému neopublikovali článek s omluvou: Jsme teď pod drobnohledem...

  • konec-se-svobodou-slova

Na zpravodajských stránkách a internetových serverech pro sdílení videosouborů jsou blokována a mazána videa a články, které jsou k morálnímu ozdravení a k vlastenecké osvětě. Na rozdíl od toho demoralizační reklamy jsou vnucovány neustále a všem. Kdo má svou e-mailovou adresu na centrum.cz, pokaždé když na ni zajde, objeví se propagace lesbismu. Každý, kdo používá internet, je vystaven této psychologické manipulaci a podvědomému infikování, ať chce nebo nechce.

Naše videa, která reprezentují pravdivé hodnoty a vlastenecké postoje, musíme přejmenovávat a uveřejňovat pod novými názvy znovu a znovu, protože je na internetu neustále blokují a mažou. V poslední době jsme vydali video s výzvou k Velikonočnímu pondělí 2. 4. 2018 pod názvem: „Češi, Moravané, povstaňte!“ Vybízíme v něm Čechy a Moraváky, aby 2. 4. 2018 vyšli v každé vesnici a v každém městě na pokojnou manifestaci za rodinu a za národ. Video bylo zablokováno. Na jeho začátku se objevilo upozornění: „Následující obsah byl identifikován komunitou YouTube jako nevhodný nebo urážlivý pro některé diváky.“ Sdílení bylo zablokováno.

Kromě toho nám tito „revizoři“ smazali sérii sedmi apologetických videí proti prof. Halíkovi. Jeho skutečně urážlivá videa však nikdo nelikviduje.  

Pane prezidente, tu nejde pouze o nás, naše články a videa, ale tu jde o princip. Jde tu o každého, kdo chce prostřednictvím internetu vnést nějaký přínos pro národ. Vím, že jste zavalen jinými starostmi a že i Vy sám, což je paradox, jste se jako prezident stal ve vlastním státě obětí mediálních lží. Píšu Vám to jen proto, abyste i o této stránce zákulisní pseudocenzury věděl. Možná dozraje čas, že se stanoví určitá pravidla a budou blokována různá zhoubná, demoralizační až zrůdná videa místo slušných a přínosných videí a publikací, jak je tomu dnes.   

Bolí nás, že ta demoralizační jsou shlížena miliony, a to především nezletilých diváků, a to k jejich morální škodě. Výchova je zablokována, antivýchova je propagována. Řádně vychovaný občan je přínosem národu, demoralizovaný je přítěží, otrokem narkotik, potencionálním zločincem. Opatření, která učinila Čína v oblasti medializace, chrání mladou generaci před infikováním pornografií, zvrácenostmi, zločinností, násilím, destruktivními sektami i ideologiemi. Musím přiznat, že Čína je v tom největším vzorem pro celý svět. Při příležitosti kontaktu s čínskými diplomaty by stálo za to utrousit jednu větu pochvaly na toto téma.

Děkujeme za Vaši vlasteneckou vytrvalost a boj s mediokracií.

 

+ Metoděj

Biskup sekretář Byzantského katolického patriarchátu

22. 3. 2018

 

PS: Dodávám odkaz na náš list nové slovenské vládě: Nový premiér, gratulace a vize

http://vkpatriarhat.org/cz/?p=38483

 

Facebook komentáře