Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo je tady hňup?

Při dnešním přečtení článku na Seznam.cz o režiséru Vítu Klusákovi a jeho "investigativní" novinařině, notabene po shlédnutí přiloženého videa z koncertu kapely Ortel, mě napadla jediná otázka. Kdo je tady hňup? Ano, propaganda se nám opět vrátila a otravuje tady vzduch. Ale je propaganda a PROPAGANDA. Pokud ji dělá profesionál, může slavit dokonce i částečný úspěch.

Škoda, že to neuveřenili na prvního apríla, tam by to splnilo účel. On se nám totiž pan řezisér vetřel do přízně dvou neonacistů a mladší z nich ho vzal na koncert Ortelu. Kamera připravená, aktéři rovněž. Vše se odehrává v předsálí.

 

  • kdo-je-tady-hnup
Trapné výkřiky osamělých provokatérů. Fanoušci Ortelu se nepřidávají. Provokatéři se nedostanou ani do sálu, ochranka Ortelu funguje dobře. A jen ještě malý dotaz na závěr. Co dělali po téhle kulturní vložce přítomní policisté? Oni přece přítomní jsou, pokaždé. A pokaždé  vše proběhne v klidu a bez zásahu. Zřejmě věděli o co jde.   A co pan Klusák, místo aby hajlující neonacisty nahlásil přítomné  policii, decentně jim zamlžil ve videu obličeje, které se ani nesnažili před kamerou skrýt. On dokonce ani neosočuje tyto hajlující fracky s kterými tam přišel, ale útočí na kapelu.  Tak kdo je tady potom hňup?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře