Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je to fatální zničující politika, která bude mít nedozírné následky pro život v Evropě

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

„Je to fatální zničující politika, která bude mít nedozírné následky pro život v Evropě,“ říká v rozhovoru pro Parlamentní listy poslankyně SPD Tereza Hyťhová k dohodě 14 zemí Evropské unie, která směřuje k přerozdělování nelegálních migrantů. „Počet migrantů stoupá i u nás. A přerozdělení migrantů znamená pro nás nebezpečí, i když Česká republika žádné nepřijme, jelikož přes české území prochází stále více migrantů, a elity, které vládnou EU, tvrdě podporují migraci, multikulturalismus a diktát ostatním zemím“. Přečtěte si celý rozhovor:

  • je-to-fatalni-znicujici-politika-ktera-bude-mit-nedozirne-nasledky-pro-zivot-v-evrope

 

1. Čtrnáct zemí Evropské unie se podle francouzského prezidenta Emmanuela Macrona shodlo na novém způsobu přerozdělování migrantů zachráněných z lodí ve Středozemním moři, které si mají státy mezi sebou rozdělovat. Česká republika se nepřipojila. Smyslem pravděpodobně je, aby Malta a Itálie znovu dovolily lodím s migranty připlouvat do jejich přístavů. Co na to říkáte?

Itálie se k dohodě nepřipojila. Hnutí SPD podporuje Itálii v čele s ministrem vnitra Mattem Salvinim v odmítání přijímání nelegálních migrantů. Naše hnutí také dlouhodobě říká, že nelegální migranti musí být deportováni zpět do země, odkud přišli. Nedávná kauza kapitánky lodi z neziskové organizace, která převážela migranty do Itálie, ve mně vyvolala opravdu obrovské pobouření. Lidé, kteří takto protizákonně převážejí migranty, musí být trestně stíháni a za svoje jednání nést dostatečné následky tak, jako u každé jiné protiprávní činnosti. I kdyby nebyli migranti přerozdělováni přímo do České republiky, přesto je přijímání imigrantů evropskými zeměmi pro naši republiku hrozbou.

Navíc, počet nelegálních migrantů pohybujících se přes naše území roste. Podle výroční zprávy německé spolkové policie za rok 2018 se počet migrantů, kteří nelegálně překročili hranice z Česka do Německa, zvýšil. Zatímco v roce 2017 jich bylo 4035, vloni to bylo 4295, což je nárůst o 6,5 procenta. V SPD odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristé. Hnutí SPD udělá maximum, aby ochránilo všechny občany naší země.

2. Znám politiku hnutí SPD ohledně migrantů. Proč si myslíte, že k takové dohodě mezi čtrnácti státy vůbec došlo? SPD upozorňuje na následky migrace, ale nezdá se podle tohoto setkání, že by měl například Emmanuel Macron podobný názor…

Současné elity Evropské unie prosazují globalismus, multikulturalismus a migraci. Je to cesta do záhuby. Francouzi v nedávných volbách do Evropského parlamentu dali jasně najevo, že s politikou prezidenta Macrona nesouhlasí a volby tam vyhrála naše kolegyně z frakce Marine Le Pen. Stejně tak v Itálii vyhrál náš kolega Matteo Salvini. Elity, které vládnou Evropské unii, přesto tvrdě podporují migraci, multikulturalismus a diktát ostatním zemím. Otázkou je, proč to dělají – jestli jsou za tím peníze nebo moc. Je to fatální zničující politika, která bude mít nedozírné následky pro život v Evropě.

3. Jaký význam má takové rozhodnutí v případě, že například Itálie slovy Mattea Salviniho prohlásila, že pokud chce prezident Macron diskutovat o migrantech, má přijet do Říma. Jaký význam z toho pohledu pak má podobná dohoda poloviny zemí Evropské unie?

Ministr vnitra Matteo Salvini již Paříži a Berlínu vzkázal, že o migrační politice Evropské unie nemohou rozhodovat samy Francie a Německo, když Itálie a Malta patří mezi jedny z nejvíce postižených zemí migrační krizí. Matteo Salvini chrání svoji zemi před nelegálními migranty a je logické že nechce, aby o takovýchto zásadních otázkách jeho země rozhodoval někdo jiný. Upřímně musím říci, že Itálii takového ministra vnitra závidím, a jistě nejsem jediná.

4. Předseda ČSSD navrhuje zřídit místo pro odvoz uprchlíků mimo Evropskou unii. Tak tomu je například v případě Austrálie. Je to reálné i pro Evropu? Jak naložit se zachráněnými z lodí ve Středozemním moři?

Nelegální migranti by měli být deportováni zpět do země, odkud přišli. Jsem si jistá, že v Africe jsou země, kde neprobíhá válka a jsou bezpečné, a proto není nutná masová migrace do Evropy. Z toho je zřejmé, že se jedná o takzvané ekonomické migranty, a ne o lidi, kteří skutečně utíkají před válkou. Tento zásadní fakt je třeba si uvědomit.

5. Podle serveru Novinky.cz prohlásil německý ministr vnitra Horst Seehofer, že Česká republika není ochotna se podílet na společném evropském řešení migrace. Je to tak?

Česká republika musí primárně řešit problémy našich občanů – ne nelegálních migrantů. Řešení situace jsem popsala již výše – deportace nelegálních migrantů zpět do jejich země. V ČR je potřeba řešit nízké důchody, nedostatečnou podporu mladých rodin s dětmi, lidi v exekucích, nespravedlivé vyplácení sociálních dávek, sociálně vyloučené lokality, stát musí poskytnout maximální pomoc postiženým občanům... a další problémy, které naše občany trápí. Ptám se – jsou tyto záležitosti vyřešené a jsou naši občané spokojení? Nebo za nás Evropská unie problémy našich občanů vyřeší? Myslím, že na tuto otázku je odpověď zcela zřejmá.

 

+ BONUS ---------------------

 

To nám tak ještě scházelo

Policie tento týden zadržela na Pardubicku migranta pravděpodobně z Afghánistánu, který trpí infekční kožní chorobou a který tvrdí, že mu je 16 let. To nám tak ještě scházelo, aby nám sem migranti zavlekli infekční nemoci! Ale sluníčkářští novináři, aktivisté z neziskovek, prounijní politici i ministr vnitra Jan Hamáček z ČSSD nám stále namlouvají, že prý migrace není hrozbou nebo že tu žádní migranti nejsou.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Připomeňme, že podle výroční zprávy německé spolkové policie za rok 2018 se počet migrantů, kteří nelegálně překročili hranice z Česka do Německa, zvýšil. Zatímco v roce 2017 jich bylo 4035, vloni to bylo 4295, což je nárůst o 6,5 procenta!

Do Česka vloni Německo podle německé policejní statistiky vrátilo 942 nelegálů. Kdepak ti nelegálové jsou, pane ministře Hamáčku? Doufám, že se volně nepohybují na našem území, tak jako africký migrant, který letos znásilnil českou šestnáctiletou dívku u Lukavce!

Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i nelegální migranti, zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. To se například bohužel nedávno ukázalo v případě znásilněné české dívky africkým migrantem v Lukavci. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s možností hraničních kontrol, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali či dokonce možná i stále pohybují. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. Pokud chcete ubránit naši zemi před imigrací a islamizací, podpořte prosím hnutí SPD, které již předložilo návrhy zákonů zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistní islámské ideologie.

zdroj: https://www.facebook.com/tomio.cz

Facebook komentáře