Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak by Národní demokracie řešila uprchlickou krizi

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Po 1. táboře lidu, který proběhl ve středu 1. 7. 2015 na Václavském náměstí, se mediální hydra opět ujala slova rozdivočena skutečností, že si někdo dovolil poukázat na vlastizrádné jednání představitelů této země. Veřejnoprávní a mainstreamová média opět lidu podsouvají, co si má myslet o Národní demokracii a jejím vztahu ke zničující imigrační politice Evropské unie a co o lidech, kteří u nás tuto sebevražednou politiku prosazují, a také o tom, jaký že je náš vztah k nebohým Arabům či Afričanům.

 Zase padají výrazy a nálepky jako rasismus, xenofobie, neonacismus, fašismus, aby lid u televizí, rádií a s kontrolovanými mainstreamovými tiskovinami v rukou byl najisto přesvědčen o tom, že národní demokraté jsou bezcharakterní lůzou bez srdce, bez soucitu k běžencům, kteří si k nám do Evropy běží zachránit holé životy a nás pak zachránit před vymíráním a multikulturně nás obohatit. Stále totéž. Tedy nic nového pod sluncem.

  • jak-by-narodni-demokracie-resila-uprchlickou-krizi

 

V současné situaci, vyvolané nekontrolovaným a nekontrolovatelným nežádoucím masívním atakem imigrantů na evropský kontinent, razí Národní demokracie jasné heslo: Ani jednoho imigranta. A to proto, že neexistuje jediný relevantní důvod se domnívat, že ony hordy zdravých bojeschopných mužů, kteří tvoří převážnou část této vlny, jsou skutečně pronásledovanými a zbědovanými utečenci, již nějakou pomoc potřebují. Veškeré moralizování pana premiéra, vlády, eurofilních poslanců, senátorů a obecně nositelů odkazu Václava Havla považujeme za účelovou pokryteckou hru s národem, který tak vydávají zhoubě – pro svůj vlastní sobecký zisk. Proto je považujeme za vlastizrádce a jejich počínání za ohrožení naší budoucnosti. Proto jedním hlasem říkáme: Ani jednoho imigranta do ČR, nejlépe ani do celé Evropy.

Na příchozích nám nevadí ani jejich genofond, ani barva jejich kůže, jak se snaží podsunout národu pan premiér Sobotka a osoby, které se minulý týden tak ochotně vyjadřovaly k 1. táboru lidu, aniž by byly jeho očitými svědky, přičemž se ministr vnitra (!) snaží Národní demokracii dokonce kriminalizovat.

Přitom my, Národní demokracie, máme vytvořen plán, jak opravdu potřebným nabídnout přechodnou, konkrétní pomoc, aniž bychom ohrozili vlastní domov. Tato pomoc by se týkala pouze určitého procenta běženců, kterým hrozí nebezpečí v jejich domovských zemích, a to zejména od radikálních islamistů, podporovaných západními rozvědkami. Plán je založen na myšlence vytvořit v zemích ležících blízko Středozemnímu moři dočasná azylová zařízení, na jejichž financování by se podílely evropské státy, a to podle ekonomického klíče: čím větší ekonomika a vyšší tvorba HDP, tím větší finanční podíl na této „záchranné“ operaci. Do těchto zařízení by ale mohly být přijaty pouze a výhradně ženy a děti do 14 let a muži od 60 let. Žádný muž mezi 15 až 60 rokem by nebyl na evropskou půdu přijat, protože muž od 15 do 60 let je považován za bojeschopného. Pokud bude ve Středozemním moři zachyceno plavidlo s „utečenci“, potom do těchto zařízení budou vzaty pouze takto specifikované osoby. Zdraví muži od 15 do 60 let budou přeloženi na repatriační loď a odvezeni zpět k africkým břehům. Posádka pašerácké lodi s kapitánem bude na své lodi ponechána a následně potopena. Zařízení pro uprchlíky by bylo dočasné. Není žádoucí jejich asimilace, žádný trvalý pobyt, žádná svoboda pohybu, materiální a zdravotní zabezpečení jen nezbytné. Cílem je tyto osoby navrátit do jejich domoviny, jakmile pominou příčiny bezprostředního ohrožení jejich života. Taková pomoc je přirozená, humánní, ekonomicky únosná a s minimem rizik pro naši evropskou civilizaci.

Tento plán ale není v tuto chvíli aktuální. Nejsme totiž svědky humanitární katastrofy. To, co se nyní odehrává, je řízená operace „stěhování národů“ s jediným cílem: rozvrátit Evropu, vyvolat občanské nepokoje a odvést pozornost od toho, jak se americká administrativa a globální oligarchie v pozadí a v tichosti snaží otevřít přes pobaltské státy druhou frontu a vyvolat válku s Ruskou federací.

Proto Národní demokracie razí toto aktuální heslo: Ani jednoho imigranta do Evropy.

zdroj:

http://narodnidemokracie.cz/jak-by-narodni-demokracie-resila-uprchlickou-krizi/

Facebook komentáře