Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Istanbulská úmluva a Manželství pro všechny v kontextu s plánovanou legislativou.

Otázku ratifikace Istanbulské úmluvy opět otevřela v neděli 22. ledna 2023 na veřejnoprávní České televizi předvolební debata prezidentských kandidátů. Vzhledem k tomu, že do dnešního dne nebyl politické, odborné a široké veřejnosti předložen celý text Istanbulské úmluvy, který je obsažen v Důvodové zprávě Rady Evropy, považujeme za zcela nezbytné a opodstatněné Vás s kompletním obsahem Istanbulské úmluvy seznámit. Za obzvláště závažné považujeme i změny obsažené v novele Občanského zákoníku 89/2012 Sb., zvaného Manželství pro všechny.

  • istanbulska-umluva-a-manzelstvi-pro-vsechny-v-kontextu-s-planovanou-legislativou

K uskutečnění tohoto semináře nás mimo jiné motivují i nátlakové akce politické neziskové lobby a politická situace v zahraničí, zejména v sousedním Německu, kde ve Spolkovém sněmu čeká na schválení celý balík nových zákonů, které na Istanbulskou úmluvu a Manželství pro všechny legislativně navazují.

Jako příklad můžeme zmínit záměr uzákonit novou formu manželství pod názvem „Institut společenství zodpovědnosti – Verantwortungsgemeinschaft“, protože podle předkladatelů je již nyní Manželství pro všechny údajně nedostačující. Institut společenství zodpovědnosti není otevřený jen dvěma lidem, ale tolika lidem, kolik se jich rozhodne zvolit si způsob společného soužití: zda jde o dvě nebo tři svobodné ženy nebo desetičlenné společenství či dokonce sourozence – je v zásadě jedno.

LGBT, gender a radikálně-feministická agenda postupuje v Německu velice rychlou progresí. V Berlíně se nyní otevírají první dvě LGBT mateřské školy. Podle konceptu by se dětem v mateřských školách měl ukázat gay a lesbický způsob života, aby pro ně bylo později snazší »se rozhodnout«. Pikantní na tomto projektu je skutečnost, že v představenstvu provozovatele sedí prvotřídní relativizátor pedofilních sexuálních styků.

Mezi další připravované legislativní změny patří „Zákon o sebeurčení - Selbstbestimmungsgesetz“, podle kterého si nezletilé děti bez nutnosti souhlasu rodičů mohou volit libovolně své pohlaví a užívat blokátory puberty a sami si rozhodnout o podstoupení chemické kastrace a podobně.

Progresi, která se dotýká zejména dětí, v České republice odmítáme a považujeme ji za velice nebezpečnou a škodlivou. Děti mají právo na přirozený vývin, jejich rodiče na vlastní výchovu svých dětí.

------------------------------------------------------

Seminář spolku Tradiční rodina z. s.

Tématy semináře jsou Istanbulská úmluva a Manželství pro všechny v kontextu s plánovanou legislativou.

Datum konání: Pondělí 6. března 2023
Místo konání: Sněmovní 1, 118 00 Malá Strana
Čas konání: od 9:30 do 16:30 hodin

Vaší případnou účast prosím potvrďte do čtvrtka, 28. února 2023 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . 

Ivana Schneiderová
Předsedkyně spolku Tradiční rodina

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře